• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
To su isto na raketi složili.... nikak.
Lajtung je dugačak i vibrira pa hoče puknuti tam gde je hartlotan.
Nisam ljubitelj crijeva, ali za ovdje bi ipak preporučil pleteni lajtung.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,671
Mislil sam sad uzeti fleksibilno al na brzinu uzel metalno... ulje sam samo dotocil...u zimi ide remont...moramo glavu skinuti...puse crno na odusku...pa bumo onda vidli u kojem stanju su klipi i cilindri...i kaj.bude sve trebalo...

S obzirom da lajtung otisel pa dok uspel sloziti...evo malo i nocnih vuri .
IMG_20221031_191339.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,671
A nznm...sad sam zamijenil pa bumo vidli kak bude ovo drzalo...sve je to potrosni materijal...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Je svetac ali... Slučajno sam se naradio 😂.

Bili na grobljima. Pa ručak.

Pa reko ajd idem samo gurnuti u zemlju 2 kupine što sam dobio jučer da se ne osuši korijen.

Onda kad sam posadio... Gledam ja. Pa valjalo bi tu ovih dana par sukara komposta i onda neki malč gore. Da pognojim dobro i da ne raste trava.

Onda razmišljam pa to će mi skliznuti nizbrdo ako stavim deblji sloj. Trebalo bi rubnjake staviti da to na nešto liči.

Ajd dobro kad uhvatim vremena ću.

I onda se sjetim. Srušila se neka šupa pored moje kuće. Nitko ne živi tamo. Ima puna bašča cigle stare.

Ajd da probam par komada da vidim kako će izgledati.

3 sata kasnije gotovo 😂😂😂
IMG_20221101_162753.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
....od punice, kćeri i žene! :hahah: 🤭
Eh da bar, al od njih se nemrem umorit🙂

Od posla pa ja nom stop delam, delam i delam jer volim delat🙂isto ko i poljoprivredu, jednostavmo volim ju i gotovo, evo još malo doma a već sutra, ili preksutra via Italija🇮🇹🙂
Znaš kak se veli, ko oće delat uvek ima posla, 😉
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Sto radis, koji posao? Popravljas kamione u kvaru na putu ili vozis kamion?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh