• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Slušam vijesti. Izgleda da bumo mogli saditi do 9 stabljika marice po osobi. Nadam se da žena nije čula tu vijest i da bum mogel popušiti i njezino sledovanje. Svaki dan napredujemo u svakom pogledu.o_Oo_Oo_O
Ako tko ima dobre presadnice može poruka u pp.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Imam pun voćnjak smrdećih martina. Znam da to nisu leptiri niti ptice zvane kos, ali pitam da li se na njih more kaj dobiti osim gastritisa?:unsure:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Nemaš strižnu kosu za bcs?
Sad sam slučajno primijetil da nema odgovora na tvoje pitanje. Znam da sam ga napisal, a sad ga nema. :(
Možda me nekaj prekinulo pa nisam pritisnul gumb "odgovorite". :unsure:
Ispričavam se.
Imam kosu, ali sam je zadnje nucal prije jedno 3-4 godine za košnju cime i drača prije iskapanja krumpira. Uglavnom malčer i ručna kosa ili flakserica kaj ostane.

Za ovak malo pokositi mi se ne splati montirati na BCS-ku, a uostalom zakaj bi plaćal teretanu kad je ova besplatna. 🤭
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Svaka čast, sve više mi se sviđaju takve kombinacije i mislim da ću i ja kod sebe nešto slično uraditi
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Vrhunski komad alata. Imam ja već jedno 5 godina. I takav i onaj s velikim gedorama.

Nedavno kupio 1/4 komplet za u kući da imam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Onaj veči komplet od proxona ima kolega i radil sam sa njim.
Mogu priznati da je dobar alat jedino kaj mi se nije dopalo kaj taj set koji on ima ima pol cola tek od gedore 14 do 32.
Ali je jako izdržljiv alat.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh