• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
"Martinje" nam je sve bliže. Naša mlađa kćerka je Martina, a starija kćerka ima starijeg sina Martina.
Ne bi bilo ispravno da ne obilježimo i proslavimo jedan takav veliki dan u godini.
Naše nekakve pripreme polako traju. Supruga se potrudila napraviti domači pelinkovec i domači "jeger", moram misliti u naprijed, da me ne zaskoči pitanjem: a koga vraga ti čekaš, kaj si ti poduzel, gdje budem ja to ponudila, na mramornoj ploči, dost' mi je više toga. Zato sam ja odvojio jednu drvenu bačvu od malo prek 300 l, da od nje napravim "stol za popiti aperitiv, na terasi", onak vu prolazu do stola z ostalom eventualnom ponudom jela i pila povodom Martinja.
Danas sam ja nju prešlajfao i ofarbal "z lazurom". Več je skoro kak mladenka 🙃:
IMG_20221023_123633.jpg
IMG_20221023_124341.jpg
IMG_20221023_125353.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh