• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
#mozetojos 🤣🤣🤣

Ma mazao sam, gazda se žalio da mora kočiti čim krene od kuće da stane kod trgovine, ali kaže reskir se isplati, treba čuvati diskove. 🤣

Ma nije moje vozilo, od ćaće, a on u 20 godina nije uložio 20.000kn sa tehničkim u taj auto, nov iz salona 2002. Škodillac Octavia Mk I, znači svi u firmi sa službenim autima išli na teren, on sa svojim, prevozi koje kakva sranja, znači auto NE PO DE RIV! Ja kažem kad danas sutra bude za otpad, u vreo auspuh ga treba poljubiti, jbg, sad je krajnje vrijeme da se uloži koji dinar, mada samo kvalitetni kineski dijelovi idu 🤭🤣 Šalim se, ide koliko toliko u kvaliteti, da ne bude baš na godinu opet isto 😂
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ova grpipo/prehlada šta god da je što smo mali i ja pokupili je ono ko za poslovicu...

Meni žena pol plaće ostavila na lijekove.

Daj za temperaturu, daj ove za cuclati za grlo, daj ovaj za iskašljavanje, ovaj spricas u nos, ovo je vitamin da brže prođe, ovo je neki drugi vitamin. I još pijem čaj od luka.


Mali neće zinuti na ni jedan lijek. Znači ništa neće pita osim kad mu uvalimo za temperaturu... I evo prolazi ga isto kad i mene...

Znači liječio se ti ne liječio.. 5-7 dana 😂
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,161
Danas malo razbibrige i hebanja svega po spisku, ne znam kako to, u auto se ne ulaže 20 godina, pređe skoro 400.000km i onda odjednom treba komplet ovjes raditi od kugli, krajnika, šolja, selena, diskova, spona, manžetni, homofobičnih, ovaj homokinetičkih, stvarno ne znam 😂😂
View attachment 54931
View attachment 54932
View attachment 54933
To je slična situacija
Inao čovjek magarca i 14 dana ga je učio da živi bez hrane
I kaže taman kad sam ga naučio,krepao je
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
Napisal si da ti felge hoćeju zadimiti radionicu. Probaj eliminirati ovaj donji dim kod koljena, bu se pojačal cug i posljedično elminiral ili barem smanjil dim u radionici. ;)

Možda me oko vara (godine delaju svoje), ali mi se vidi ko da je koljeno kontra postavljeno. :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma tak sam del gore kak mi pasalo, to ti je onak za prvu slilu, a nažalost tak ostane.
Ali budem kupil druge cevi svakak jer su mi ove zgorele. 🙂
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,120
Jebate, Kupljenec, zgleda da su ti se gume vuzgale na tim felgama.
Moram reci zeni da pobere ves sa strika i zapre prozore

HINT: ZAMAZI SPOJEVE KOJI CURE SA BLATOM. NEBU SE VISE DIMILO
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Da, slažem se, Vlašić nije u formi i bila je potrebna promjena u sustavu igre, bez obzira da li bio ozlijeđen ili ne. Kramarić nije centralni napadač i ta uloga mu puno bolje odgovara. Isto tako moje mišljenje je da kada igra reprezentacija ne treba raditi razlike među igračima, svi su oni jedno, bez obzira u kojem klubu igrali. Neka igra onaj koji je trenutno u boljoj formi. Sretno dečki.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Oo vidi tuzlaka ,gdje si ga nasao :D samo da znas kako je ddobro toceno u pivnici koja je u sklopu pivare uff:D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Mjenjal sam kolegi antifriz pa me za plaču počastil sa 4 staklenke.

Meni su ti sve te pive iste, na prvih par gutljaja se namrštim a dno flaše za čas vidim i onda sam dugo vremena miran oko toga ;)
Nebi ni danas, ali ko što rekoh, imam dobar razlog za to.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh