• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Koja je to banda bila kaze dodje kamion sa naftom da sipa u buldozere. Razvuku crijevo 10 15 metara i na kraju ostave puno crijevo za sebe i sipaju sebi. :D
A nosio komso staro ulje kuci sve treba mu izlaznica , a uz to nosio i novo :) i otisao on opet kod tehenickog treba mi kaze izlaznica za staro ulje. Kaze mu tehnicki jelde Nuhane kad nosis novo onda ne treba izlaznica🤣🤣
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Imaju 4 rumuna kod nas u firmi idu po terenu a kombiji na rumunske table BV , mene to zanimalo i malo google kad BV Brasov. I ja pitam ovog jednog kaze jesmo Brasov , znas li reko sta je bilo tamo pa fabrika propala zasmija se i kaze Universal. Pita me otkud znam ,reko ljudino kod mene u selu ima 10 komada ,on se zacudio. Sta je reko sada sa fabrikom zemljom, kaze on 2008. zatvoreno sve i prodano , sad soping centar i neke radnje ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh