• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Posao radim a posao gleda
Točno me sram kaj sam ,ili nisam danas napravio .a trebalo bi i zašvasati..ma neda mi se znojiti ..sutra. ... .popodne imam misu ispod šlep službe..lagano pospremim zelenu s masnim prstima.
 

Prilozi

  • 20230613_123430.jpg
    20230613_123430.jpg
    73 KB · Pregleda: 32

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,948
Rupa na klipnjači? Bušena ili glodana? Kak ide kroz prvi, kromirani sloj? 🤔
Sori na puno pitanja, zanima me 😀
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
@MUHA do koliko se to okretaja može i smije zavrtjeti?
Nemam pojma, ne vjerujem da se bog zna kaj vrti.
Cilindar je nikasil rotax gilardoni, ali nije cvajo tak da ne vjerujem da ide predaleko sa okretajima. Pogotovo zato jer ima hidro štepsle.

More na karikama 🤭😀
Tu ak zeger na boclinu padne van, ima tolko mesta da more kroz ispuh van zleteti 🤣🤣
Bez brige more i bolcn, dupli je usis i ispuh.
Tri usisna i dva ispušna.





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Ne kontam ljude, kaj im nije jednostavnije sjedeti u dnevnom boravku i držati sve četiri u zraku nego iči u prirodu da bi ju zagadili.
Svašta sam videl, jedu, piju, seru, ulje mjenjaju, čak i na ženske pelene sam naletel.... i sve to ne uz put nego duboko u šumi.

















 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh