• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas je pakleno vruće, dišem na škrge, i rekel ženi da ne kuha niš na brodu jer nemamo klimu, pa otišli do restača malo.
Al želja mi je klimu stavit na brod do iduće godine 🛥️🛥️🙂👍🍺
Neizdrživo je ovak, makar su noći friške.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas je bilo vruće da je bilo teško disat, ali zato je more tu, more je ljek za sve.
Znam da ima puno forumaša koji prate moje avanture i krstarenja na instagramu, fejsu, tik toku, jutubu, blogu,mojoj web stanici,pintaresu.
Danas nemam inspiracije nikakve od vrućina. Nebu ni objava, možda koji citat ak mi kaj padne na pamet.
Uskoro večera neka lagala.
Ali i šetnja uz more koje upravo traje.



“Oni koji novi dan započinju susretom s morem ne mogu biti ljuti ili nesretni. A kakvo je to more - ljetno ili zimsko - nije važno. Kad vidite kako se sunce budi, kako se tiho rasteže voda, škiljeći od prvih zraka, shvaćate da uopće nije važno na čemu ćete spavati, što imate i kamo morate požuriti nakon što se probudite . Glavna stvar je pričekati jutro da otvorite oči i zagrlite more."

Sve vas pozdravlja vaš kapetan broda.
More je život, svaki brod ima dušu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,819
Ja kad dojdem na more,uvijek se dogodi da ima magle ujutro :LOL:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Megla je. 👍
Dižem sidro polako i palim motor, doručak i dalje u trag u beskaraj.




Nego htel bi izdat knjigu, kak to ide? Kome se prvo moram javit, naknadniku ili
Izdavaču?
Moj brodski dnevnik kapetana voljenog mora.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Hvala dečki, eto zakaj služi forum.
Da si međusobno pomažemo, to je bit i cilj foruma. 👍Budem nabavil neku gusku onda za perje.
Iz meni nekih osobno nepoznatih razloga to nisam znal. 🙂Sad znam. Fala vam.
Moramo delat da opstanemo, nema nam druge. Ja ne odustajem. 👍🍺Neću odustat i gotovo, neću si dopustiti da dođe neki val i sve odnese na pućinu.
Knjiga bi bila tiskana za probu u 500 komada za probu.
Kanije bi videl kak bi bila potražnja pa bi još koju možda dal tiskat.
Nego jel se to sa onom tintom piše od tuša?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh