• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jel ima ko kakvog iskustva sa ovakvom klimom na 12v?

Znači htel bi na brod stavit nekam pod kabinu da je lakše boravit na brodu, a i lakše spati. Dok se vozim bi ju imal spojenu na motor, tj akumulator od motora koji je za motor, a ponoći bi napravil šalter da ju prebacim na solarni akumulator kaj imam za frižider i struju, tih par lampica.
Jer imam vanbrodski motor koji ima dost jaki alternator, pa nije probelm punit kad se vozim.
E sad prek noći dok motor ne dela išla bi na akumulator kaj solarno punim prek dana, jel bi to igralo? Jer noći postaju paklene, a ovo je baš kompresor klima prijenosna.
Noći su vruće za spat, a za kabinu bi bilo dosta ovak nekaj da rashladi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Došla malo čas susjedova dječica.
Striček, striček. Mi bi se vozile na romobilu a gumu smo probušile. Kupili su mama i tata novu ali vulkanizer više ne radi....
Dopeljajte, odgovaram ja.
Kad evo tateka nosi romobil i gumu sa zračnicom. Pita me jel bum ja to znal promjeniti jer ga je trgovac upozoril da je to komplicirano.
Daj sim da vidim, velim ja. I samo kaj sam pogledal velim nemaš brige, rešil bum za čas.
On me još jednom upozori da nek pazim jer to je platil 60 €.
Odi samo ti doma učit knjige koje čitaš a cure nek pričekaju. Dok su one popile sokič ja sam to sa teškim mukama savladal....



 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh