• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Da ne bude po onoj zabranjenoj pjesmi: zdravo druže kapetane, gače su vam poderane...
 
  • Haha
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Samo da ne ispadne..... znate kaj ima novo?.... ja sem od denes Kapetan Muha ;) :ppozdrav:

Usput želim ugodan odmor pa makar to bilo i na moru.
Znamo da sam ja železni majstor, bilo bi logički da trajekte ogledavam a ne ove drvenjake 🤭
Od mene bi slab kapetan bil, trebalo bi puno gumbov za košulju.....
Hvala na ljepim željama (y)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,602
Včera započeto, danas završeno postolje za hidraulični disk za košnju unutar redova. To bi trebala biti zamjena za flaksericu, ali pod uvjetom da to bude funkcioniralo kak sam si isplaniral. :unsure:
Još farbanje, montaža diska i proba gda se malo presuši u voćnjaku. Penzioneri nemaju za slavlje pak se mora i nekaj delati.:ppozdrav: Biti samo na forumu - od toga nema kruha na stolu.Imal sam i sreće kaj je bilo dosta elektroda, taman sam potrošil zadnju.
 

Prilozi

  • postolje za disk.jpg
    postolje za disk.jpg
    69.8 KB · Pregleda: 62

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Penzioneri nemaju za slavlje pak se mora i nekaj delati.:ppozdrav: Biti samo na forumu - od toga nema kruha na stolu.
Sam ti malo prekrojil upis ;) 🙃 :ppozdrav:.
Mi i denes slavimo, prilike se - dok si v penziji nesmeju prepustiti, vrag zna da budu druge ;).
Ti si veliš denes švasal. Ja sam ščera / jučer švasal i šarafal. (Tati od našega starijega zeta se je strgala samohodna kosilica, pa me zamolil za pomoć. Dopelal ju je k meni, skinul sam ji motor, zel 3 šrafcinge, čekić, papagajke i švasal i pikal i švasal i smolil i pikal, ali jesam ja nju vrnul v skoro prvobitno stanje. Složil sam mu i da je opet samohodna. Pozval sam ga denes nek si dojde po nju - rekel je dojdem posle dok čujem govore z Knina i došel je.) Seli smo si na naši terasi i jako lijepo se opet družili, spominali i počastili.
Malo prije su od nas otišli stareša kćerka i zet, došpancirali su se pješke do nas, jer nebreju biciklirati dok curi / kiša je. Supruga je več prije bila najavila da bumo otprli šampanjca dok dojde i zet, pa da skupa zalijemo "našu prinovu" i tak smo malo prije napravili. (Prije dva dana smo isto otprli jednoga šampanjca na terasi jer nam se vrnula doma "naša turistica" unuka i naš "kamp-turist", njezin brat, unuk, isto - da skupa zalijemo prinovu...)
I tak vidiš, ima nas još kaj malo trošimo elektrode, pa malo slavimo, pa onda malo dangubimo i saki nekaj, ja nikaj :unsure:🙃:hahah:🍾🥂;).

I nikom nije lepše nek je nam 🎶🎵

Mladi su se otšpancirali peške doma, nedaju se peljati, a žuriju se na rođendan i roštilj k zetovoj seki, pa mora se feštati, slaviti, sve dok ima prilike, kaj ne ;)🙃
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,602
Na žalost nemam. Ovo trotočje sam jedva nabavil. Imal ga je pajdaš, skinuto sa sijačice. Već sam krenul sve to delati iz početka, a ovak mi je prišparal dosta vremena i muke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Jel imaš još koje takvo postolje?
Pa to je jedna cijev i dva flaha.... najskuplji dio je bolcn ali to si isto potokariš pa ni to nije neki trošak da ga napraviš novog, jačeg, po mjerama.....
Ja znam za jednog gde je ali ionak garantiram, koliko te poznam, da ga buš išel skračivati ili produžavati barem za rez....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ja da ga imam ne bi mu ni prodal..bolje da istrune kod mene nego.na njegovom urednom dvorištu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,218
Imam ramu, ali je previše posla mijenjati cijev. Vjerojatno je i od boljeg materijala od ovih kaj se moru kupiti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh