• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Rabljeni su malo više od 50% cijene novih zamjenskih i 40% novih original. Treba i sunce.
 
  • Like
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Kak se zeme… Nekome strašno, nekome sića. Sve je to relativno. Al kad imaš takav stroj moraš bit spreman da nebuš ozbiljan kvar popravil za 100-200€. Ima i gorih stvari u životu… 😉
U pravu si, s ovim sam se igral neki dan.
Zbog ovog jednog izvučenog vijka štete ko u priči..... a i registarcija se istekla na dizalici.....
Za moj pojam bi to bilo puno, ali gazda nije ni trepnul.

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ti si kak i ovi novinari, vruče je ali izdrživo.
Maločas idem u grad i gledam ekipu cestara kak betonira most, uređuju bankine, nabijaju ih žabom.... i mislim si kak je tek tim ljudima
Oni nemaju vremena gledati prognoze
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,949
Koliko kubika voziš u prikolici,i koliko je to teško? Pošto je cijena suhog?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
2 kubika suhog mi je natovario.... Oko tonu po kubiku računaju.

2 kubika suhog su kubik mokrog. Tako računaju oni.

Kad kupuješ suhi onda plaćaš kao da je mokri. Tj. Cijena je 110e kubik mokrog, znači 2 kubika suhog platiš 110e. Iako. Ja sam kubik betona izlio, a ostalo mi još 1/4 prikolice.

Prikolica u teškom pretovaru. Nikad više po 2 kubika suhog. Kubik po kubik bolje nego ovaj strah dok sam vozio..

@Propali Poljoprivrednik voda je kod nas 2.3 e kubik.

Još nešto?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,949
Hvala,pošto trebam ovih dana nešto betonirani, moram dovesti cirka 2,5 kubika. Valjda bude 4,5 tonka i 549 dovezli iz betonare udaljene četiri kilometra. Mislio sam mikserom ( nisam još pitao za cijenu) ali ovo mi izgleda povoljno.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh