• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
E to sam i ja razmišljao kako će to izgledati 😂😂😂😂😂.... Pošto sam ju probao otkaciti i nejde...


Prvo ću ju ofsarafiti (šapu od ruda). Onda ću vjerojatno uzeti aku fleksu 😂
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,949
Da pitam kolko bi mi trebal panel solarni i akumulator za jedan frižider 12V 45W.
Znači da mi taj frižider normalno dela da se ne gasi da mu fali stuje? Jel bi bil dosta gel 80Ah?I kolko wata neki panel? Prek dana bu ok kad je sunce, al ponoći bi se ugasil možda.
Prijatelj,kaj je to za brod? Koliko litri je taj frižider? Daj neke podatke,princip hlađenja,pa bumo možda našli svi skupa rješenje. Ima tu i nas koji bi pomogli.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prijatelj,kaj je to za brod? Koliko litri je taj frižider? Daj neke podatke,princip hlađenja,pa bumo možda našli svi skupa rješenje. Ima tu i nas koji bi pomogli.
Ma ne nije za brod, nego ovak za kampiranje neko, izlet u prirodu. Za klet prek vikenda.
Ima 38litri.
Kak misliš princim hlađenja? Pa kompresorski je.
Zval sam danas u dučan, neke kaj bi meni trebalo oko 430€ bu zišlo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh