• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jel ide ko prema Bistrici sutra? Ja sam trebal al žena pozabila piceka za spohat zvadit zi škrinje, sad bum videl kak bu do jutra sve zišlo. Jer gore se odojak jede ali meni je ipak neka draž po putu stat i pohanog piceka jesti i paradajz, a odojka si posle doma zemem. 🙂
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,479
Nisam išel vodu glet,išel sam s prijateljima našpricati novu izolaciju na kupole. Valjda se boje kutinčani da im nebu topla voda sad kad počne berba🤭. A Drava mi je praktički na vrtu. Baš sam ju sad išel z raketlinom pogledati. I usput nekaj drva došlajsal🤫
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Ti se predstavljaš za ono kaj nisi, pa nas prosvijtli...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Pa ovak..župniku je lakše besplatno pokopati lovnikovu babu nego izvaditi lovu i kupiti junetinu u mesnici
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh