• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Uvijek sam se naježio na Mariji Bistrici, dok hodočasnici iz svih grla, od srca zapjevaju "Rajska djevo, kraljice Hrvata" i sad se ježim dok ovo tipkam. To je neopisivo iskustvo, sva čula reagiraju...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Od djetinstva navijam za Dinamo. Ne razumijem ponašanje ako je rečeno nema dinamovih navijača u Ateni, niti grčkih u ZG. Za njih preko 100 ne vrijedi to ništa i naprave sranje. Jučer nije smjela biti niti jedna baklja - ako bi ja odlučivao ne bi smjela NIKAD. A evo kako se poštuju takve mjere :
Screenshot_20230816_090022.jpg
Tko je tu lud i glup? Najprije sam ja, jer si razbijam glavu s takvim osobama, za koje ne postoje pravila ponašsnja.
(Pa ti uzmi dijete ili unuka i odi na utakmicu kao ja svojevremeno u svojem VŽ, em ti uzmu na ulazu labelo, upaljač za cigarete, a ovakvi isti govnjari unesu toliko pirotehnike da se od smrada ne možeš istuširati.) Iči više na stadion, moram dobro razmisliti...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Taj detalj nisam primjetio, još sam i ujutro rekao kolegama kako je utakmica prošla mirno i uz stalno navijanje i eto, očito sam pogriješio. Možda iz razloga jer sam bio previše fokusiran na samu igru, odigrali su dobro prvo poluvrijeme, u drugome pad, zašto, ne razumijem, to samo oni sa trenerom znaju, no iskreno nisam očekivao poraz, a ove takozvane "navijače" nema ni smisla komentirati.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Samo Osijek i Opus arena, sve ostalo su samo stadioni 😜😂

Ma, ja sam odavno batalio sve tekme na stadionima... Odemo na tekmu repke u ZG, petoricu naših napadnu neki klinci u parku, njih 10 vrlih junaka na petoricu pijane gospode u dresovima, kao da smo došli u Tunguziju, a ne u naš beli Zagreb grad. Uhvatili trojicu za "kragnu", istina, policija je bila blizu, pokupili te klince, kad ono dvojica od 16 i jedan od 17 godina, takvi su vjv bili i ostali vrli junaci.

Od malena se trn oštri reklo bi se...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Doista mi ti potezi balavurdije postaju krajnje odbojni i gadljivi.
A i taj nogomet, ja tebi ti Livakoviću, pa opet po stoti put, a po golu nezna nitko puknuti, sve tužnije i jadnije od taktika i strategija.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,679
Dečki, najte se sikirikati, to je vrhunski sport u koje je lopta stalno u autu! :hahah: :mad:
Možda su morali izgubiti radi onih u reštu!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ne razmem nogomet ali razmem politiku..nudio sam 3:1 za njih...ali ni jedan dinamovac nije prihvatio
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh