• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Gornjih 5-10 cm panja je nestalo, još 5-10 cm je ugljen. Dalje ne znam jer još uvijek tinja.

Kad prestane pokušat ću ga kalačem malo da vidim jel ide. Ali u svakom slučaju je

1. Panj kvalitetno ubijen, tjerati više neće
2. Sad ispod zemlje pa neće smetati




IMG_20230817_100048.jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,158
Ja sam jednog suhoh isto pokušao,donekle sam uspio,ali moglo je i bolje,napravio sam mu crte motorkom,izbušio nekoliko rupa vodorano i okomito za zrak i dobro ga zalijevao naftom,plamena je bilo dok je bilo nafte na površini,a u dubini je samo dimio
Nema ga više,ali sam ipak mislio da će više izgorjeti
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Ja sam motorkom isto izvukao mrežu, polio s 5 litara ulja.


Oko njega otkopao kanal koliko je išlo.

Mater se htjela riješiti nekog starog kauča, tako da sam razbio sjekirom kauč i ložio na panju.

U biti spojio ugodno, s korisnim 😂

Ja sam generalno zadovoljan učinkom. Da sam morao prava drva loziti, poljevati dizel om. Onda bi bio manje zadovoljan.

Ovako sam ubio panj da mi više ne tjera i više mi nije iznad zemlje. Ako ga uspijem još razbiti to će biti super.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,679
Po ovoj vrućini:
1. Susjedu na bormašini pukao kabel, sređeno
2. Ovaj dio na karburatoru otpao i zaglavio na magnetu. Vijak služi za podešavanje ler gasa. Najvjerojatnije ću ga zalijepiti!
IMG_20230817_152253.jpg
Radi se o ovom stroju
IMG_20230817_152236.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,723
Ja sam motorkom isto izvukao mrežu, polio s 5 litara ulja.


Oko njega otkopao kanal koliko je išlo.

Mater se htjela riješiti nekog starog kauča, tako da sam razbio sjekirom kauč i ložio na panju.

U biti spojio ugodno, s korisnim 😂

Ja sam generalno zadovoljan učinkom. Da sam morao prava drva loziti, poljevati dizel om. Onda bi bio manje zadovoljan.

Ovako sam ubio panj da mi više ne tjera i više mi nije iznad zemlje. Ako ga uspijem još razbiti to će biti super.
Malo ti preveliki razmak između rečenica, izgleda kao da ti nešto fali između.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh