• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kad sam prije 15 let mjerio ma motorki onda su mi se smijali..mjerio sam i inpuls vakuma za karb pa su mi se opat smijali..danas mi se opet smiju..ali nikad se ne zna tko se bude zadnji smijal.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Opa, prvi problemi ozbiljni za raketu 😳🤕
Sused je čistil gaciju i nije maknul to sa mojega, i kak mi je trava velika zajahal sam na to, i hitilo me desno, skoro sam se prehitil🤕🤕
Jarek je prema šumi, sad sam otkopčil malčer da me neko dojde cuknut u rikvec.



 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Daj 14 slika nagiba da izračunamo kut, piše u Manualu da 539R Raketlin DeLukašeno i na 200% nagiba ima vlečnu silu jednaku 4 Boeing 747 sa naknadno ugrađenim raketnim motorima potpomognuti mlaznim motorima koji filaju zrak u raketni motor te razvijaju toliku snagu da se zemlja krene brže okretati, to sve i taj maleni nagib Raketlin povuče i napravi takvu centrifugu u našoj galaksiji da se mliječna staza pretvara u sirnu stazu, a svi planeti, uključujući i samo sunce, krenu okretati oko zemlje, a sve ženske oko vozača Raketlina.
Toliko snage na jednom mjestu natjera i crne rupe da krenu izbacivati sve što su usisale, najugledniji svijetski astrofizičari govore da ukoliko bi Raketlin upotrijebio samo cincilitar svoje snage, svjedočili bismo novom velikom prasku u kojem bi svi bili opremljeni jednim Raketlinom, i svaki seljak bi imao svoj vlastiti planet kao jednu njivu.

Zato je bolje da netko dođe pošlepati tu neman da ne bismo svi skupa živjeli bolje 😂😂

A sad odo jer se i meni samom počelo srat od samoga sebe.

Živeli 🍻🍻
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
A bokte naranio, gastarbajterima porušilo nepto crijepova na kući, došli to sanirati, tu se ožderavaju dan - noć već skoro dva tjedna, razvukli zastavu preko cijele terase, a sad arlauću cajke i neka muzna krava od žene arlauće na mikrofon, e ***** te robijo šta još neću doživit od tih i takvih 'Rvatina 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Što je najjače žive ulicu ispod moje, ima jedno 100m od moje radione do njih, valjda su kupili najveći karaoke stroj što je bio u trgovini.

Bože pomozi 😂😂
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
A bokte naranio, gastarbajterima porušilo nepto crijepova na kući, došli to sanirati, tu se ožderavaju dan - noć već skoro dva tjedna, razvukli zastavu preko cijele terase, a sad arlauću cajke i neka muzna krava od žene arlauće na mikrofon, e ***** te robijo šta još neću doživit od tih i takvih 'Rvatina 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Što je najjače žive ulicu ispod moje, ima jedno 100m od moje radione do njih, valjda su kupili najveći karaoke stroj što je bio u trgovini.

Bože pomozi 😂😂
A, nije ti onda lako. Ja imam sreće kod mene ih nema u blizini.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh