• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Da, imaš u temi Podrivači više slika.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Sad se vrnul s tehničkog s autom. Od 8 ujutro. Pal je sistem CVH. Po 20-30 auti u tri stanice za tehnički u VŽ. Onda sam naletel na jednu manju stanicu de sam bil peti na redu pa sam počekal. Sreća pa sam jako strpljiv čovjek i nije mi problem čekati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
I ja sam bil jutros. Došel sam u 6.40, bil 4. i gotov oko 8.
Sad se mučim z kosilicom. Daš ženi da kosi i onda imaš 200kn štete...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Pa nisi je valjda složio 😳,onaj traktorić🤔
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
724
Ja sam neki dan bio sa quadom na tehnickom, kazu nema pregleda, samo produzis tablicu jer je godinu dana star. Znaci, kupis novo vozilo i ne moras cekati 🤣
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Htel sam i ja ranije iti na tehnički, al je morala baba v dućan iti. Tak se posel od jedne vure pretvori u četiri.
 
  • Like
Reactions: ZJ

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Aaaaa, prijatelj. Došlo bu vrijeme dok se bu obleznula negde drugde.😆😆😆
Onda ti ne gine nova s pogonom.
A kaj misliš zakaj sam ja moral kupit s pogonom.🤣🤣🤣
 
  • Like
Reactions: ZJ

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Slobodno se javi dok prolaziš. Ali vikendom. Radnim danima sam fraj od 15:00-16:00h.
Samo delam.
Kaj pa se motaš tuda? Ako se smije znati?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Išel sam u Maruševec ak ti je poznato? I drugi tjedan pem, al jučer mi se žurilo nazat na posel kamioni su me čekali, jednom nije htel zrak nafilat a drugome nivelacija nije delala, i onda se žuril to slagati. A oba dva šofera me čekaju.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Normalno da znam de je Maruševec.
Nisam dugo bil pod kamionima. Još navek reguliraju nivelaciju prek polugici i ventili, ili je već elektronika u igri? Neki senzori ili tak nekaj? Najnoveše kaj sam ja slagal je bil TGA.
Onda sam otišel iz branše.

Prije nekih petnaestak let sam stajal kraj jednog MAN-a trojke, kojemu su sprhle polugice i ventili ostali otprti u položaju dizanja.
Šofer je nabijal gas ko divlji i nije me čul kad sam se deral da nek gasi.
Jastuk je grunul tak kaj sam se usral. Od onda na desno uho puno slabije čujem. Zapraf.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve je isto niš se nije puno zmenilo, elektromagnetski ventil regulira nivelaciju. Meni je lani u grabi jastuk puknul, mislil sam da je neko bombu hitil, a bogme mi u oba dva vuha zvoni još i danas, nekad jače nekad slabije, al zvoni. Onda ak znaš drugi tjedan opet pem pa se javim za kavu😊🍻
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Javi se. Svakak.
Eee to su bili dani.
Masne ruke, črni nokti (kaj od zmazanoć, a neki i od čekića) plaća manja neg od tete v Konzumu, al je bilo lepo delati. To sam volel.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,208
Dečki tko nije radio teretni program taj ni nije za mehanike, ja se u ponedjeljak vraćam na posao nakon puna dva mjeseca. I točno maštu golica moju što me prvo čeka, setra, neoplan, isuzu jastuci ovjes ili, kuplunzi, kočione čeljusti, instalacija zraka. 🚍🔧🛠⚙🔩
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh