• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Jutros je epicentar bil iza Kalnika, oko Ljubeščice.
To je nekih 15km od mojega kraja.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,685
Zibanje na fotelji il krevetu, sinoć sam skuzil da mi zakačka na vratima zvecka kad god vibrira i tak je i aplikacija pokazala.Aplikacija mi je sam za provjeru jel si umišljam il je stvarno. Ova kakvu je kupljenec prikazal.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Nema se šta reći. Toga je uvijek bilo i uvijek će biti. I ovaj put će netko dobar dio toga strpati u svoj đep.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Tako je, i sve ono gorko nek ostane i potroši se u onoj 2020 godini, a ono slatko nas prati na ovom mladom litu(gorko sam potrošio bilo malo i pomoćnika, da ništa ne ostane za ovu godinu, a slatkog ostalo bit će ga i u ovoj godini)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh