• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Sad si me puno zapital. Neznam jel bila 125 ili 150, ali se sječam da je bila četverotaktna.
Felge su slične BT-ovim i isto je Grimenca proizvođač.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Danas sam prije podne trošio peneze "na koje kakvi materijal", a iza toga učio ženu miješati :ROFLMAO: :hahah: , no dobro ne mislim tak zločesto, mislim na "učio ju farbe miješati s bušilicom", jer samo ona zna koju nijansu boje si je zamislila - ma nema je ni na RAL šablonama :hahah:. Naravno morao sam glumiti "malera" i zmiksanu farbu trošiti 😖, jedva sam preživel. Više sam farbe imal na rukama i v lasima nek na plafonu.

Poslije podne sam skoknul sa suprugom do "omladine" i unukama sam montirao novi luster s LED žaruljama.

A onda sam ga na večer - pa sve do sad baš "nahebo" doma :hahah:. "Idemo dragi ugraditi novi špigel na zid (a visokiii je samo cca 240 cm 😖, jadan ja). Dok sam sve to montiral fiksiral, gleda to moja draga i veli, ja sam se predomislila, ja bi to podigla još za 2 cm 😖 i onda nebuš pil - ma vražju mater nebuš pil. Nije ga ona zdigla, ja sam ga.
Iza toga smo montirali i novu "natur" ploču na "roletkasline"; i onda komentar, ali šarafi su kriva boja, srebrni su 😖. Prekopal sam pol garaže i svemira, dok nisam rodil 8 dobrih šarafa :hahah:.

Za denes je dosta i zutra bu novi dan...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Ah te "babe", nikad zadovoljne.

Kolega je napravil kalijevu peč. Nakon par let se gospi nije mjesto zdopalo pa su ju selili na drugi zid a na isti dimnjak.
Nakon par let se zmislila da bi ga trebalo preseliti na zid na kojem nema dimnjaka...
Ugradili su dimnjak a kolega je bil lud i dal ga je zazidati na kolica na kotačima koja je složil..... tam je i ostal do dana današnjeg.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Je kolega PLUS, znam sve to..... :mad:
Pri meni:
- kad buš ovo, kad buš ono, zašto nisi, što čekaš.....pa dok objasniš da prije toga trebaš ovo i ono i čekaš plaču i .........
To trajalo nekoliko let i onda na tu rečenicu dodala "najbolje da odeš"!:oops:
Tak mi je sad lepe!:p
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas se malo i kosilo u voćnjaki6👌
Model je isto WRC klasa (RG)
Tj ako neko nezna klasa RG je ručno guranje, mada je samohodna ali ju treba pogurnut malo tu i tam 🤭😊👌







 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Danas opet popravni.
Popravak koji čeka čitavu zimu i napokon je dosel na red jer sunce se ukazalo pa projekt treba pustiti u pogon.





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Kaj ti briješ, kakva nagrada :unsure:
To obnavljam ženi bicikl da ima s čim u dučan pa su kod prošlog lakiranja bile suze svetog Lole. To tak nemre biti pa sam malo popravil danas
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Kaj se trka tiće meni je zabavnije na Mixerovom memorijalu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Muha, zašto tolika razlika u nijansi boje na prvoj i na trećoj slici? Unutra/vani, ili mokro/suho, ili jednostavno tako ispalo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Igra svjetla.
Prva je slikana unutra pod led umjetnim svjetlima.
Druga u prostoriji sa otvorenim vratima.
A treča vani na sunčini.
U stvarnosti je boja sasvim peta od ovog kaj slike pokazuju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh