• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,862
Da, 2+ tone "težak" dan...
Ak jučer Sameu nisu sjele karike, nigdar ni ne budu :)
Pričam sa kolegom što smo jučer radili!
Jedan naš znanac na kamiončiću vozio isto tokarski stroj. I u zavoju mu izletio čovjeku u dvorište - skupa sa kištrom kamiona na koju je bio pričvršćen! :unsure: :cry: 😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Zato se ja družim s iskusnim ljudima koji znaju kak se teret privezuje...
Kad sam videl onu sajlu i tirfor, znal sam da se ne šališ. A vezanje oko donje šasije odnosno ruda i bočno pobijanje me je uvjerilo da bu teret siguran...ako ga bum pametno
vozil (da negdje ne prehitim).
Ubiše me oni ležeći policajci u Oroslavju...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
U Oroslavju nema ležečih policajaca, al ak ste išli na onu stranu mogli ste se javiti na pijaču :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
U Oroslavju nema ležečih policajaca, al ak ste išli na onu stranu mogli ste se javiti na pijaču :ppozdrav:
Ima, ima, na ulazu sa zapadne strane.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Nema, ima samo u Stubičkom strmcu ako ste išli kroz zagrebačku ulicu i prošli kroz Jakovlje i Kraljev vrh. Prolazim već 14 godina kroz oroslavje pa recimo da sam upućen :hahah: .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Onda valjda u Strmcu, u onoj spojnoj ulici...katastrofa su.
Mislil sam da je to već Oroslavje ;)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Da, tamo ih je sve puno. Idem onuda samo u iznimnim situacijama da mi se ne raspadne auto od toga. Inače ja radim oko dva km od toga.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Kod sam išel tam, spustil sam se do Toplic, pa u brijeg i tam ih nije bilo. Natrag sam išel ravno da izbjegnem uspone i zavoje, ali nisam znal da su tam...traktor se pri 5...6km/h doslovno osovil... UŽAS. Koja budala ih je takve napravila na svakih 50mo_O
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Zbog divljanja kroz ulicu su ih stavili, ma ima ih previše. Dok su radili kružni tok hodali smo tuda i skori mi se raspao auto. Nekih dvjesto metara niže je kružni tok i kroz njega treba ići, ne dolje prema toplicama nego lijevo prema Oroslavju, i za 500 metara desno i dođe se kraćim putem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Nisam znal da si iz toga kraja, kaj bi te bil prije pital :unsure:
Fala (y)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Nisam znal da si iz toga kraja, kaj bi te bil prije pital :unsure:
Fala (y)
Ja sam 30 km dalje, prema Krapini al tu radim od prvog dana pa sve znam. Za ubuduće nije problem, ak mogu pomognem, i sam ne volim kad sam negdje u nepoznatom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Ma zapravo je najveća zbunjola bil most. Zato sam ušel na brzu cestu, a doma nas je cestar uputil preko mosta, pa na Špičkovinu...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Onaj most kod Bračaka? Toga ima samo u Hrvatskoj, to ne bude obnovljeno još godinama kako izgleda. Mi znamo za lokalne putove, ali su isto puni graba i nisu baš najbolja opcija. Pošto vidim da su tablice križevačke onda ste išli na svetu helenu i tim putem?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh