• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Ma bravo Kupljenec stalno te boli, pa nemaš vremena i onda na mladu nedjelju opališ radit od 5 ujutro, to nemoj raditi.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Kad mi nije sanduk gore mogu se produziti. Na svoru se stavi produzetak vrlo jednostavno.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
68 godište raketa
Pa ko nova je👌🍺🍻stvarno dobro izgeda, nikad nebi rekel da je to godište.
Ma bravo Kupljenec stalno te boli, pa nemaš vremena i onda na mladu nedjelju opališ radit od 5 ujutro, to nemoj raditi.
A boli boli, nemogu utjecati na to.
Da stalno radim pa nemam vremena, jer sam ja jedini profi poljoprivrednik u okolici, koji imam pravi traktor za sve namjene i koji radim sa ljubavlju sve. I u zadnje vrijeme sam svima slamka spasa, ovi koji imaju kao "bolje" traktore više ih popravljaju nego rade snjima, il nemogu na glavnu cestu. A moja raketa nema prepreke, inače ne radim u Nedelju al sad je viša sila bila.

Danas napravil više od 130 kilometara sa raketom.
A kolko sam zmalčiral nemam pojma, al dosta. 🙂









Putna brzina👌😉🚀🚀













 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jel to mislis 130 km puta ,auff ako si to vozio zajebanoo ...
Pa da, možda i malo više, plus malčiranje oko 4 sata. 😉
Dobar posao, sve pohvale.
Fala ti, raketa se ne gasi.
Svaka čast, samo redovita zamjena ulja i filtera i pametno rukovanje i ima da traje i traje.
Tako je, obavezno svaku godinu zamjenit i nema greške. Jer takav traktor dobar je nemoguće više kupit danas, današnji se svi kvare i nemogu obavljat kaj raketa može. 😉
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,350
Jeste skužili kad smo dobili novog tokara na forumu da ga opće više nema puno tu?
Čini se da u 3 smjene tokari kolko posla ima🤭
Tak i treba, treba delat 🍻🍺😉
Mozda sad nesto i napravi .
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Da moje,nema tu neke prevelike računice al kad mi ovaj nije mogo sječkat kaj žel onda da bar nekaj bude od toga
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
73
Pa ko nova je👌🍺🍻stvarno dobro izgeda, nikad nebi rekel da je to godište.

A boli boli, nemogu utjecati na to.
Da stalno radim pa nemam vremena, jer sam ja jedini profi poljoprivrednik u okolici, koji imam pravi traktor za sve namjene i koji radim sa ljubavlju sve. I u zadnje vrijeme sam svima slamka spasa, ovi koji imaju kao "bolje" traktore više ih popravljaju nego rade snjima, il nemogu na glavnu cestu. A moja raketa nema prepreke, inače ne radim u Nedelju al sad je viša sila bila.

Danas napravil više od 130 kilometara sa raketom.
A kolko sam zmalčiral nemam pojma, al dosta. 🙂









Putna brzina👌😉🚀🚀













Kupljenec je li ovo malčer širine 1,5m. Tko je proizvođač? Kako se 539 ponaša s njim na brdovitom terenu? Pitam zato jel sam i ja u fazi nabavke. Hvala
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kupljenec je li ovo malčer širine 1,5m. Tko je proizvođač? Kako se 539 ponaša s njim na brdovitom terenu? Pitam zato jel sam i ja u fazi nabavke. Hvala
Je 150 je, a gle ako se redovno malčira ide jako dobro, ako ne onda je malo teže, kad je trava preko kabine, onda se dosta mući traktor. E sad kaj se tiće brdovitog terena nesme bit mokra trava, drugo sve ide.
Tu pogle.

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh