• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,948
Da. 445 i KK30 berač. Ma odlična kombinacija, nikad nigdje nije stao. Kakvo god blato bilo.. Samo dobre gume i po gasu 😎
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ja sam imao veliku zelju da kupim UTB-a ali nisam nasao nista odgovarajuce ili je bilo skupo za mene ili je slomljeno do bola.Inače kod mene u selu ima 10-ak universala neprikosnovene masine ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Na mojem se ni ne da okrenuti gore
Pa ko bi ono i okretal, kad sam ga farbal s dizalicom sam ju skidal i vračal gore.....
Ono moreš na gusjeničara zašarafiti i tenk šlepati ako ne ispukneš šasiju na gusjeničaru ili šarafi popuste. Drugo ne mrda nikam.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,948
Kaj je nekva homemade pojačana verzija zmontirana?
Ma ov je čist dost jaka, jedan čovek ju sam more okrenut 👍
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,948
O lepo, lepo.. Gornja je od nečeg drugog ili je delana?
Nebi bilo bolje da su boclini skroz od lijeve pa do desne strane?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,726
Sve od nule. Jedina naknadna dorada je ova ploča z 4 šarafa, jer sam moral napraviti prorez za remene kose.
Nemru biti dva bolcna, jer su predugi za umetnuti, a i rope bi morale imati lufta, pa bi "cvokotala". Korišteni su produženi ß osigurači od Zetora, tak da 2 pokrivaju 4 bolcna.

@MUHA
Ove tamne slike su iz vremena kad smo ga slagali ;)
Kak i ti mlado izgledaš na tim slikama...;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
@MUHA
Ove tamne slike su iz vremena kad smo ga slagali ;)
Kak i ti mlado izgledaš na tim slikama...
****** te nadopunjavanje i ispravljanje postova.
Sreča pa si me upozoril da tvoje postove čitam po nekoliko puta pa ja nekad navratim opet da vidim kak pila pili 🤭

Ja ču biti vječno mlad jer imam dječju pamet ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,726
... Ja ču biti vječno mlad jer imam dječju pamet ;)
Pa ni ni čudo...kad slažeš mopede uz doba svog djetinjstva... 🤣
Samo budi takav dok god možeš (y)
da ne postaneš staro čangrizalo poput mene...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Mene su zaposlili samo za struganje hrđe i nakon toga uljepšavanje. Ostalo dečica odrade sama.
Ali nije to razlog dječjoj pameti, razlog je kaj mi je u njihovom drustvu najljepše, evo, i danas je smjeh i zabava jer su doma.... ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh