• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,697
Jučer sam bio "lijen i previše pametan", nisam koristio zaštitne rukavice i u sekundi me je nosač blatobrana kaznio:
IMG_20211014_145528.jpg
IMG_20211014_145719.jpg
IMG_20211014_150114.jpg
To mogu izvesti samo ja i još jedan u Tunguziji, sam sebi "kromirati" ruke 😖.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,062
Meni se čini da kazna nije došla od nosača blatobrana. Više sumnjam na onu četku na brusilici :geek:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Lako je sad biti pametan, lončaste četke su bolje (u smislu rada s njima, puno lakše se drže pod kontrolom). I ono najbitnije , žice koje se odvoje (,lete od rukovaoca). ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,697
Koristim sve vrste četki, a po zakonu velikih brojeva i ja ponekad dobim po prstima. Budem si ja to "zalizao" pa idemo dalje. 😏
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Sreča u nesreči je kaj kod takve ozljede obično strada lijeva ruka.
A vidim da usprkos ozljedi nisi odustal i da je blatobran očetkan do kraja (y)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Budi sretan da je tak. Da si imal rukavicu, moglo ti je strgati ruku ;)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
Lani sam se ogrebao sa četkom isto tako po nozi. Nisam htio odma doktoru jer nebum valjda išao za gluposti. Na kraju počela noga mijenjati boju, dobio otrovanje. Nije se zajebavati sa tim.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,697
Lani sam se ogrebao sa četkom isto tako po nozi. Nisam htio odma doktoru jer nebum valjda išao za gluposti. Na kraju počela noga mijenjati boju, dobio otrovanje. Nije se zajebavati sa tim.
Sve je kod mene oko toga OK, zacjeljuje, suši se, nema straha (y) :ppozdrav:.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,697
Danas laganini, uživanje u društvu dviju mlađih unučica 👌 (njihovi nas dogovorno - ostaviše) . Izveli smo mi jutros i "baku" na našu "staru kramu" . Curice se malo tamo dosađuju, pa malo zabavljaju, a "baka" gleda svoje interese. 😂
Ja sam se malo, na kratko, odvojio od njih, a pritom kupio "mesban", duuuuugi nazovimo ga platneni metar na namotavanje u kutiji.
Ugleda me supruga i pita: a kaj si to kupio? Ja ekspresno odgovorim "metar". Veli ona pa za koga vraga, pa imamo dobar "drveni" metar?! E pa draga, ako me budeš mjerila / mlatila s ovim novim "platnenim" metrom, manje mi bude bolno, nego dok mi uzimaš mjeru s drvenim 🙃🤓😂😂😂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh