• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa ovo nisu istine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Ne pečem namotaje rotora ali radim na statoru. O tome kad dojdemo do toga ;)

Imam takva dva protvana (tepsije) i da znam gde ima još takvih za kupiti kupil bi još kojeg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
pošto je stator oštečen u sudaru,a ja naravno nemam drugog takvog, a neznam ni kak bi ga popravil i u balans dovel, našel sam drugog koji ima drugi smjer vrtnje pa mu ga moram promjeniti u stranu koja meni paše.

 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,054
Prikolica za gnoj kao osnova?
Kak ju kočiš?
Točno, takvu sam kupil. Ima zračne kočnice + ručnu. Inače ju nebi mogel registrirati. Promjenjene su pakne i sad koči kaj luda. Mijenjal sam i ventile za kočenje jer je imala instalaciju za dvosmjerno kočenje, a raketa nema tu mogućnost. Na Zetoru ni nemam spelanu zračnu instalaciju, a ima kompresor
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas, ranom zorom, raketi i prikolici produžena registracija. Primjedbi od strane službene osobe nije bilo kaj mi je uljepšalo današnji dan.
Prijatelj sad se ko gospon čovek moreš bilo kam vozit, sad i po drva u šumu bez straha a te buju za kojom bukvom ili hrastom, nedaj Bože gacijom zaskočili i prijali te🙂🍺
Da, pozabil sam napomenuti ono najbitnije - službena osoba na tehničkom mi je poznanik ;)
A i da nije to sve prolazi tehnični😉👍💪
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh