• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pa ovo nisu istine.
niš novoga. kod mene godinama brazilci kradu kukuruz. dojde policija veli to vam je ispod 1000 kn mi tu nemremo ništa.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
sve manje nas se muči. komunisti su sada u HDZ. "rade " u državnim firmama. brazilci se množe. u područnu skolu idu samo oni, sva druga hrvatska djeca idu direktno u središnju koja im je dalje. babe i dede pomrli dosta praznih kuča. djeca i unuci po svijetu. najmlađe hrvatsko dijete u selu ima 4 godine. drugo ima 10. sljedeče već ima 20. gdje god je starija rušnija kuća (one tipa cigla dole drvo gore) kada dedek umre(babe uvek žive dulje) odma se baba odseli kod kčeri ili u dom za penzionere. i prodaju tu kuču brazilcima. kradu i više od kukuruza ali to je sve povezano. mafija. HDZ pupovac kajtazi komunisti.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
Pa to je katastrofa 😢ljudi delaju, mući ju se za kaj?
Nedaleko od nas živio čovjek sam, u blizini naše njive mu je bila kuća. Svake godine nestalo nam kukuruza,
krumpira, korabe, mrkve. Sumnjali smo na njega, ali nismo mogli dokazati jer ga nisam vidio. Umro prošle godine, sad je sve bilo na mjestu i tako smo otklonili svaku sumnju. I evo, ove godine došle divlje svinje, pola njive kukuruza su uništile, šta ćeš, takav ti je život, moraš živjeti sa tim. Život je borba i to moramo prihvatiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Otvoren i očiščen i bendix.
Sad još samo to sve skupa zatvoriti i elektropokretač može u nove pobjede.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,837
Naravno, da me je pitao ili rekao nemam, možeš mi dati jednu, dvije, ma nebitno, nekoliko vreća, opće nije problem, evo ti, uzmi si.
Je i onda dođe na sud, kaj i onaj za par kuna, jer je isprosil par krumpira, glavicu zelja.......e ne mEže bez računa.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sutra mislil do šume malo prejti sa raketom da vidim kak je put širok zbog prikolice, ali nemrem, nemrem jer opet ovi iz Škode Motorsporta tvorničke momčadi WRC-a testiraju aute.
FB_IMG_1634825564905.jpg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,058
Prijatelj sad se ko gospon čovek moreš bilo kam vozit, sad i po drva u šumu bez straha a te buju za kojom bukvom ili hrastom, nedaj Bože gacijom zaskočili i prijali te🙂🍺

A i da nije to sve prolazi tehnični😉👍💪

Ja sutra mislil do šume malo prejti sa raketom da vidim kak je put širok zbog prikolice, ali nemrem, nemrem jer opet ovi iz Škode Motorsporta tvorničke momčadi WRC-a testiraju aute.
View attachment 41409
Kaj im ne veliš da i ti testiraš raketu:mad:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh