• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ko nezna kad kotač nejde nejde i nejde jedino ovak ide, a danas je jedva i tak išel, 2 lanca puka, onda sam del sajlu kroz rupu na felgi, i cuknul sa viljuškarom, prikolica se pomaknula i opala mi sa klocne, ali kotač nejde, onda sam ma drugu stran del veči viljuškar i napel lanc, a tu opet novi lanc i cuknul da bi popustilo sve.
Znači ko nezna kaje to nikad ni nebu znal, a lanci novi danas sa baždarenja došli.
Nedaj Bog da je ovo na cesti negde.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,911
Danas se malo oralo. Mraz,magla,i uništilo čovjeku materijal za ikebane,sad se ti bavi cvječarstvom.🤔 IMG_20211029_093127.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nema da, nažalost.
to polje je zadnji put bilo pognojeno kak treba kad mi je on to napravil. Pola on, a pola jedan drugi prijatelj.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ko nezna kad kotač nejde nejde i nejde jedino ovak ide, a danas je jedva i tak išel, 2 lanca puka, onda sam del sajlu kroz rupu na felgi, i cuknul sa viljuškarom, prikolica se pomaknula i opala mi sa klocne, ali kotač nejde, onda sam ma drugu stran del veči viljuškar i napel lanc, a tu opet novi lanc i cuknul da bi popustilo sve.
Znači ko nezna kaje to nikad ni nebu znal, a lanci novi danas sa baždarenja došli.
Nedaj Bog da je ovo na cesti negde.
Reci gazdi da pod hitno kupi raketu za takve zahvate, ona to na leru spukne van.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
Jedva pol... Uhvatil me kašalj i nisam više mogel...
Ak bum mogel, budem probal sutra.
Pa ak se prisjetim slika sa
Očekujem produkte u obliku briketa ili peleta! :unsure: :hahah:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ak imaš briketirku ili peletirku, slobodno je dopelaš, a ak ti prikolica dobro dihta, možeš si odpelati pepel. 🤣 Na proljeće bu pepel spreman za briketiranje ili peletiranje, kaj više voliš. Cijelu količinu (pepela naravno) dobiš gratis. :hahah: ;):ppozdrav:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
Ako imam piljevine ili nešto slično, onda postavim cijev u kotao, okolo to nabijem, izvadim cijev i zapalim!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh