• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ja ne razmem zakaj ljudi bar ne porušijo ovo deblje drvo, pa nek vrhovinu ostave da se zmalčira.
Kaj niko ne kuri više z drvima? 🤔
Mene zamole da im odvezem granje što dobiju kad sijeku ogradu ili neke drvenarije od kakve ograde, šupe i sl. Jedno 6 godina nisam kupio drva.
Isto tako kad voze tuline (kad se orulji kukuruz sa klipa) voze u polje, a ja uh usmjerim k meni ili me pozovu da im to odvezem.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Samo z sino zatvarate zimsku brazdu?
Inače imam u planu jedno izraditi. Od željezniških tirov. Koristio bi jo za planiranje makadam ceste i slično.
 

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
Samo z sino zatvarate zimsku brazdu?
Inače imam u planu jedno izraditi. Od željezniških tirov. Koristio bi jo za planiranje makadam ceste i slično.
da samo šinja na zimsku pa umjetan gnoj i roto brane
ovo je konstrukcija od okretača sijena fahr sh2 pa sam ja nesta od toga iskoristio
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Ja ne razmem zakaj ljudi bar ne porušijo ovo deblje drvo, pa nek vrhovinu ostave da se zmalčira.
Kaj niko ne kuri više z drvima? 🤔
Bilo je nešto debljih cca 30 cm to su dečki maknuli al to ostalo svega par komada i sve ostalo izmalčirano.
A da su baš htjeli moglo se prikupiti 2-3 metra..
@yama13, ovo ti je stroj, malcer... 👍
Koliko snage ima traktor?
108 kw.. taman za taj malčer
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Da, teško je sad nešto pametno reći, ja sam se nadao, sveukupno gledajući ima potencijala, dečki su još mladi i bit će prilike. Nažalost, previše tehničkih grešaka i čistih neiskorištenih zicera, suci naravno odigrali svoju rolu, no o tome ne volim pričati, i sam sam sportaš, pa se neću vaditi na suce. Falila je pomoć iskusnijih igrača na koje nismo mogli računati, ili na žalost nisu bili pozvani. Bit će bolje, sada glavu gore i dobiti sljedeću utakmicu. Treba biti uz njih i kada gube i kada pobjeđuju.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Da budimo uz njih to je ispravno. Ja mislim da su naši fulali točno 5 zicera, a Francuzi nisu i baš to je napravilo razliku. (Mi smo takvi navijači da ako nismo u svemu prvaci onda to ne valja, a tako smo malobrojni za svijet.) Ovo je bila teška utakmica, jako teška, ali ni ostale ne budu nimalo laganije. Dobro za rukomet 👌.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ja sam ti lijevo (zadnja slika) ... Nisi videl da mašem? ;) :ROFLMAO:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Tvoju čevabđinicu je Pikaso drugom bojom obojal 🤭
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh