• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro radni narode!
Ne zelim vas plasiti i nedajte se vise plasiti.
No pripremite se za slucajeve nadolazecih nevolja,svi znate kako,to imate zakopano u sebi. 👨‍🌾
 
  • Like
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Jučer poslijepodne, smo se uspjeli okupiti - najuža obitelj, djeca s obiteljima, te supruga i ja, s ciljem obilježavanja tridesetog rođendana, "našeg najmlađeg djeteta" 😏👌🥂.
Slijedio je noćni nastavak slavljenika s prijateljima u goricama 🙃👍. Ja sam današnji dežurni kuhar, 😏 (jer supruga je danas cjelodnevno radno aktivna) pa sam za provjeru recepture ručka, izdvojio "uzorak za kuhara":
IMG_20220116_115610.jpg
Lijepo prosim nemojte me cinkati 🙃😂👌, nisam mogao odoljeti, moral sam malo probati, mmmmmm bude se dalo još koju kupicu za tim popiti. Ma nije svakog siječnja 3 nula 🙃.
Za predjelo bistra pileća juhica s puuuuno povrća, za prilog seljački krumpir, a jedna od sigurno serviranih salata budu žute mahune z črnim / bučinim uljem, lukom i jabučnim octom - pa onda nemoj piti 😏🙃.
Ostavila nam je za desert supruga još nekaj malo od "duple ture kremšnita" (od domaćih jaja 🙃) a vidim ima još i pravih domačih VŽ klipića, "ručna izrada moje supruge". Iz navedenih razloga, lijepo molim ne pitajte me - kako linija 😂😂😂. 🍷🥂
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
U subotu se malo kopalo, napokon je došao red za neku nadstrešnicu. Tu je bio jedan dio voćnjaka, to smo sve očistili i napravili fini plato tak da tu planiram neku garažu cca 20x6 tako nešto, jučer se još finiralo malo al to nisam slikao. Išli smo još dolje i jednu stranu nasipali tak da je ispao plato 25x15...
 

Prilozi

  • 1642487037413.jpg
    1642487037413.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 48
  • 1642487037437.jpg
    1642487037437.jpg
    50.3 KB · Pregleda: 48
  • 1642487037475.jpg
    1642487037475.jpg
    43.3 KB · Pregleda: 48

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
mrzlo-toplo-mrzlo...kvrc....
ni to niš, kriv je onaj koji je na tak velik traktor metnul tak male ruke... 🤭
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh