• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

X2 otvaram temu.
Idemo ispocetka.

Znaci, tema je otvorena da biste napisali ako zelite sto ste danas radili,gdje ste bili ili sto namjeravate raditi itd.

Prvo cu ja: cijeli dan cekam tekmu sa svedima :supz:
 
V

vedo

Guest
Danas sam se psihički pripremao za školu(i još uvijek to radim),a sutra ću se fizički pripremati :D
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Jučer bio u svatovima,danas bio na viroexpo-u,otišao sa prijateljem na pizzu i na koju pivu,sad visim ovdje i čekam tekmu-koja je počelaaaaaaa.
 
S

slavek

Guest
večera pa na pivo i pogledam koji film(ispod kože)....
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ovaj forum je ionako umrtvljen, pa sam ovom temom mislio dignuti barem malo neku "aktivnost".

Ali izgleda nista ni od toga...

whatever :roll:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja i jučer i danas a i sutra Učim! :D

I to knjigu od 1200 stranica plus jedna manja od 400,al su isto gradivo..

Imam mjesec dana do ispita.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja se danas malo igrao sa utovarivačem od 17 tona , malo probijao puteve
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Planirao jutros ići na Hrelić,ali pošto sam kasno zaspao,odustao sam.

Ne preostaje mi ništa drugo nego.... učiti...
 
V

vedo

Guest
Od 10 sati ujutro do 15:00 crtao sam zadaću iz nacrtne geometrije(Ako na forumu ima građevinaca,znaju o čemu govorim :D ).Sve me boli kao da sam kopao_Odoh sad leći,laku noć :)
 

gramah

Novi član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
13
Od 10 sati ujutro do 15:00 crtao sam zadaću iz nacrtne geometrije(Ako na forumu ima građevinaca,znaju o čemu govorim :D ).Sve me boli kao da sam kopao_Odoh sad leći,laku noć :)
Oporavljam se od sinoć.
Ja sam građevinac,znam o čem pričaš.Kaj ideš u srednju ili fax?
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Od 10 sati ujutro do 15:00 crtao sam zadaću iz nacrtne geometrije(Ako na forumu ima građevinaca,znaju o čemu govorim :D ).Sve me boli kao da sam kopao_Odoh sad leći,laku noć :)


Eh,ja znam o čemu govoriš :finga:
Ja sam danas crtao program iz nosivih konstrukcija,i malo se vozio na kombajnu :D
 
V

vedo

Guest
Oporavljam se od sinoć.
Ja sam građevinac,znam o čem pričaš.Kaj ideš u srednju ili fax?

Ma idem u srednju,pa profesorica je zaj*****,pa nam staaalno zadaje mnogo zadaće.Inače idem u 2 razred srednje škole,i sad trenutno radimo prodore tijela.
btw. smjer arhitektonski tehničar :D
 

gramah

Novi član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
13
Ma idem u srednju,pa profesorica je zaj*****,pa nam staaalno zadaje mnogo zadaće.Inače idem u 2 razred srednje škole,i sad trenutno radimo prodore tijela.
btw. smjer arhitektonski tehničar :D

Ja sam to zavrsio prije 2 godine,pa ako ti kaj treba za pomoć,javi.
Naravno ako si u Zagrebu ili okolici...
 
V

vedo

Guest
Ja sam to zavrsio prije 2 godine,pa ako ti kaj treba za pomoć,javi.
Naravno ako si u Zagrebu ili okolici...

Sorry,u pitanju je BiH :( .No svejedno,hvala ti što nudiš pomoć,šta si završio,građevinu ili arhitekturu??Uhh ako nastavimo ovako ići OFF,banovaće na admini :D
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Gledam prosvjed na trgu,evo jedna slika :prayer:

mwy739.jpg
 
V

vedo

Guest
Gledam prosvjed na trgu,evo jedna slika :prayer:

mwy739.jpg

HAHAHAHA! prejaka,no da malo oživimo temu.Jutros sam čistio sav onaj slini snijeg što je padao ova 2-3 dana,i trenutno se odmaram,što mi je u planu za sutra,pošto nemam šta raditi od silnog snijega :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh