• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stabilizacija tomosove freze

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
Pa iskreno neznam kaj bi bilo bolje,meni su mali blatobrani i od noza su udaljeni oko 10cm.
Radi bacanja zemlje naokolo bolje da su siri al kolko blizu nozeva.....:icon_scratch:

Pa da to sam i planiro da ih odradim duz cjele osovine da ne baca sa strane.

Ako nekome ko ima fabricke blatobrane na bilo kakvoj frezi nije tesko molim da nekad izmjeri udaljenost blatobrana i vrha noza pa da znamo sta nam je ciniti :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa da to sam i planiro da ih odradim duz cjele osovine da ne baca sa strane.

Ako nekome ko ima fabricke blatobrane na bilo kakvoj frezi nije tesko molim da nekad izmjeri udaljenost blatobrana i vrha noza pa da znamo sta nam je ciniti :)

Imam ja f600 pa cu ti sutra izmjerit al moras znat da je f600 puno veca i ima vece nozeve.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
imas na kucistu menjaca vec oblik polublatobrana. na trecoj tvojoj slici se vidi. poluokrugli prsten. .samo stranu do rucki malo spusti jos. imas i dve rupe tu za vijke slobodne koliko vidim a smisli za prednju stranu gde da asrafis, ili zavari parce flaha na nosace prednje. parcad flaha izbusis gde ce vijci se srafiti i savijes na L i ojacas blatobran. kod tebe je dva para nosaca sa motikama sto znaci da je zahvat oko 45cm. dva blatobrana po 20cm sirine su sasvim dovoljni
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh