• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sto je Bobo radio ovih dana...

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
3 dana oranja, od cega jedna mala njiva koja je ostavljena zadnja blato do koljena... nisam ju htio ostavljati, jer bolja ne bi bila te sam to poorao, kud puklo da puklo...

I zadnja dva dana vozim djubre (vrcam med, kako bi ROKI rekao) te s kotaca otpada blata i blata...

Sutra pranje i prikolice i traktora ;) danas zaboravio miniwash ponijeti na selo...
 
T

Tonxy

Guest
uuuuuuuu!! ;)
vidim da se kod tebe praši živo!! samo tako!! :p :p

p.s. bas zakon izgleda imt ovako blatan! :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
alen28 kaže:
Koje su dimenzije prednjih guma? 6.00-16 ili?


Prednje 7.50-20"
Zadnje 12.4-28"

Koliko znam da kao opciju jos daju:
Prednje: 8.00-20"
Zadnje: 13.6-28"

I kad se ove potrose, gore idu ove vece ;)
 
B

Bobo

Guest
alen28 kaže:
Koliko je meni poznato da su za oranje bolje uže gume, bolje vuče a sa širima manje propada tako da je to dvosjekli mač...

Vjerujem da vise prednosti ima sa vecim gumama + sto traktor lijepse izgleda...

Imam dosta transporta... vise nego rada u zemlji, bih se usudio reci, tako da vise gume na cesti znaci dosta...
 
B

Bobo

Guest
kazem ti... imam transporta, ali imam i posla. Ove gume na traktoru se vrlo brzo napune zemljom, a traktor ima jos snage, dakle 15.6 gume iza bi davale bolji grip u svakom slucaju... ne fali njemu tezine iza (pogotovo kad ja vozim) nego naprijed... No posto se prednje gume brze trose od zadnjih, opet je dobro da bude veca dimenzija.
 
B

Bobo

Guest
Ne znam gdje bih pisao sto se samnom dogadja zadnjih dana, pa cu ovdje...

Na forumu sam u zadnjih dva tijedna bio MOZDA 4 puta, jer nemam vremena da se oko sebe okrenem. Kad god stignem, dodjem, malo procitam, ali od posla se ne mogu ni maknuti, a kamo li da pisem po internetu...

Vidim da je sajam u Gudovcu poceo, i nadam se da ce biti puno slika i da cete se svi dobro provest tamo, a na jesen cemo se valjda i upoznati.

Kao sto vidim da imamo i novih clanova, polako ali sigurnio, mislim da ce se i stari vratiti, prije ili kasnije...


Uglavnom, da je vrijeme posluzilo ovdje bilo bi kakvih-takvih slika, ali posto kisa pada vec skoro dva tijedna svaki dan, moral je nizak, i ne da mi se slikati nista. (kao da sam nekud i isao)...

Evo par slika Temze, posto sam od nje citavih 200-300m daleko, pa ako nista drugo...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Avioni i helikopteri su vrlo nize, nego u Hrvatskoj, posto u i oko Londona postoje 3 veca aerodroma, i avioni STALNO preljecu iznad grada...

Vjerujte mi, PUNO je blize, nego sto se sa slike moze vidjeti...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Do iduceg javljanja, POZDRAV i cujemo se!
 
V

Vujo

Guest
pozdrav BOBO !!! ova prva slika govori sve HeHeHe !!! i tam ima špeka i kobasa dobar tek.
 
B

Bobo

Guest
To je tipicni "English breakfast" koji mozes dobiti u 95% restorana i snack barova ovdje...
 
A

agrotehničar

Guest
Mislim da ću ujutro skoknut do engleske na doručak, mljac...... :lol: :lol: :lol:
Inače drago mi je da si se snašo u bijelom svijetu, puno sreće želim i da si malo češće na forumu, da nam donosiš novosti iz poljoprivrede na engleski način. ;) ;)
 
B

Bobo

Guest
agrotehničar kaže:
Mislim da ću ujutro skoknut do engleske na doručak, mljac...... :lol: :lol: :lol:
Inače drago mi je da si se snašo u bijelom svijetu, puno sreće želim i da si malo češće na forumu, da nam donosiš novosti iz poljoprivrede na engleski način. ;) ;)


Tu sam koliko god mogu biti... nekad imam samo vremena da procitam, a nekad se nadje i da se ponesto i napise...

Sto se poljoprivrede na engleski nacin tice, tu vam bas ne mogu nikako pomoci... Znam samo ono sto sam citao po internetu i nista vise.

Ovdje je najblize sto sam traktoru vidio JCB bager, i to neki mali kompaktni, jer da tu uteraju neki veci, napravio bi sveopci kolaps ionako pregustog prometa ;)

Da sam se snasao u svijetu, ne bih bas rekao, jer je lik za kojeg radim najjednostavnije IDIOT, a ja sam budala sto sam odlazio od kuce... No kad sam vec tu, da i zaradim koju paru ;)

Do iduci puta, lijep pozdrav!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Čugi kaže:
Pozdrav Bobo! ;) Jesi li u + ili - sa kilažom? :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Vjerovali ili ne "="

Ovdje puno puno vise hodam, ali i jedem puno vise sranja koja jeko debljaju... Kolega koji je tu samnom je dobio 8 kila u 2 mjeseca a sve zbog prelose prehrane...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Čugi kaže:
Pozdrav Bobo! ;) Jesi li u + ili - sa kilažom? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:


Pa dje si ti BOBO "kućo stara"???
Nemam se više s kim svađat u vezi IMT vs Torpedo :mrgreen: :mrgreen:
 
Č

Čugi

Guest
Dobro je, samo da si ti ok! Ne bi ja menjao kobasice, kulen, slaninu, domaći sir.......za taj njihov doručak nikada!!!
 
B

Bobo

Guest
Sta radimo... Zanimljivo pitanje.

Ovako, covjek sumnjivim kanalima nabavlja CD-e i DVD-e i nove i polovne, te ih preko raznih internet servisa preprodaje, a nas dvojica prepakiravamo polovne CD-e u nove kutije, pakiramo ih u koverte, lijepimo markice, nosimo na postu, skeniramo ih i postavljamo on-line na prodaju, preslagujemo skladiste...

Imam i slika na mobitelu, a nisam kabal ponio, pa cete malo pricekati da vidite sto znaci 2 milijuna Kn u CD-ima...

Ljudi za koje radimo doslovce kao da su izasli iz ALANA FORDA, jer je sef taj koji ima pub kao sminku za posao s CD-ima, i iznad puba rade dva mrtva puhala (Sef i Jeremija), a Brus i ja ko Alan Ford i Bob Rock. Sef uvijek ima novaca, i ako ne plati uskoro, bit ce u kolicima ;), imamo i Sir Olivera. Lik moze APSOLUTNO sve nabaviti, i nikad nije tu kad ga trebas. Grunf je jedan irac koji je vjecito pijan, jednako obucen i nitko ga pod milim bogom ne razumije, a njegove rukotvorine trebate vidjeti da biste povjerovali da postoji toliko nesposoban covjek...

Vesela druzina, nema sta!


Posao malo za reci da je mutan, ali sto je najgore, sve je po zakonu, i samo mali savjet: NIKADA, ali stvarno NIKADA ne kupujte CD-e ili DVD-e preko ebay-a, play-a, amazona i slicnih servisa, jer sad znam da tamo ima svega, samo ne novih CD-a...

MP3 je zakon ;)



Ako vas zanima gdje sam tocno, u google maps upisite CLAPHAM JUNCTION, i u krugu 500m zivim, radim, jedem... SVE.

Lijep pozdrav, slike stizu cim uhvatim vremena da ih postavim.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh