• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
404
Jedna trećina nekretnine,jedna zlato jedna novci. Staro židovsko pravilo.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Nisu svi bogati ljudi Židovi, ali su svi Židovi bogati ljudi.

Jel to ta staro-kineska?

Crypto valute su dobra investicija, pogotovo ako imaš solidan početni kapital, još ako si krenuo ranije...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,445
avialias znaš li ti što je to jedino što se povećava kad staviš u tuđe ruke,sve drugo ili stagnira, ili se smanjuje.
I daj molim te nađi mi nekog da uplati novac na račun pa za par godina nema veze ako ne bude tamo niti lipe.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
531
mislim da su poljoprivrednici najgori mogući klijenti za kripto i ostale imaginarne valute...
naime, ljudi koji svojim radom i rukama STVARAJU praktično sve oko sebe ćeš vrlo teško uvjeriti da krenu putem imaginarnog novca...
bar ja na to tak gledam, meni je sigurnije kupiti komad šume i čekati da raste nego nekome uplatiti lovu i onda se nečemu nadati...
ovdje je kriva pretpostavka da ti nekome uplaćujes novce...uplatis na svoj račun i tvoji su....pogledajte crypto.com i njihovu aplikaciju za Android i još dobijete visa karticu s kojom ostvarite pri svakoj kupnji 2% popusta...

poljoradnici su odgajani od svojih baka jer su tate i djedovi bili po polju . a bake su žene koje traže stabilnost i sigurnost...I tako su vas i odgajale...sjetite se djetinjstva i ko vas je čuvao i time utjecao na vas karakter...to je ne jedna generacija unazad nego dvije... previše....danas se ne vrednuje je rad...nego investicija....


ako radiš 10ha ništa nemas , ako radiš 100+ i investiras u nove strojeve i pri tom dobijes eu fond poticaje još možeš gurati...a kome ti poticaji odu...industriji traktora a ne tebi...tj odu velikim...a to je njima opet investicija...

oni žive od toga...pa i vi možete početi...na kraju čemu otpor prema znanju, učiš i odlučiš...

ja ne forsiram, nego još uvijek primjećuje. da 90% stanovništva propusta priliku..

kao stoje netko spomenuo kupio po 1 i prodao po 10 dollara...s
sad može biti da je taj crypto 7 i da ide na 70dollara...

morate pratiti to je jedino što govorim...bolje prati crypto nego vremensku prognozu...više se isplati
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
531
avialias znaš li ti što je to jedino što se povećava kad staviš u tuđe ruke,sve drugo ili stagnira, ili se smanjuje.
I daj molim te nađi mi nekog da uplati novac na račun pa za par godina nema veze ako ne bude tamo niti lipe.
ako je tebi stalo toliko do 5k kn...onda zatvaraj opg nećeš s njim napred...samo djeci dugove ostaviti.

nitko nije mečku kupio od 8h dnevnog posla...
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
272
...nitko nije mečku kupio od 8h dnevnog posla...
Za mečku i u Njemačkoj treba raditi minimum 12 sati da bude tvoja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
531
isti k.... ko i cijepljenje...neću i točka😁
ne volim da netko zna koliko imam love...ja sam sivi ekonomista...skoro po celoj glavi... 🤭
Majstore...nikoga ne zanima jel ti imaš novca il ne...ako ga imaš budu te ovrsili kad im zgodno, ako ga nemaš bus u blokadi i gladan jer nemaš gdje primiti novac...a ako ga nemaš gdje primiti nitko više neće raditi s tobom..probaj predati u silos nesto i da im kazes želim cash...niks od toga...

a ako nemaš novca i blokiran si nema poticaja, a onda još i liježu ne s ovrhama nego ponip sustav i eDrazbe na kucu I nekretnine i pokretnine...

stvarno nikog ne zanima jel imas novca....u hr...

ja nemam novca jer sam van ovog monetarog sustava hrk, eu, usd jer je usd fiat valuta i ne zasniva se na ničemu nego na obraćanju američkog senata....I to je Nixon napravio kad je skinuo usd 1971godine usd s standarda zlata...


dolar je papir kao i hrk...bolje da ih nemate
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,445
I tebi bi stalo da krvavo za njih radiš.
Nije da nemam nego nedam.
NE DAM NI 5 NI 500 NI 5000 NI 50000,NI KUNE U TAKVE RABOTE NEDAM.
I Matan je velikom Šalomu potpisao vjericu, a vratio ku.. c.
A visa ni amerika mi ne trebaju, imam ionako samo karticu računa, i sve što želim odraditi odradim gotovinom,ako nemam dovoljno za mislim da mi to ne treba i opet dobro.
 
  • Like
Reactions: ZJ

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
531
I sve u redu i to cijenim ako možeš tako živjeti...
Nisam ja kriv što ti krvavo radiš za 5k kn...
Promjeni branšu...ako ne ide prodaja krumpira uzgajaju nesto drugo...

Sam si za to kak sad živiš za 10godina povecaj muku i trud za jedno 70% ako ne i 100%...

uz poštivanje....

al bi dal za novog fenta il jd-a i 8mog traktora u oboru...;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
866
ovdje je kriva pretpostavka da ti nekome uplaćujes novce...uplatis na svoj račun i tvoji su....pogledajte crypto.com i njihovu aplikaciju za Android i još dobijete visa karticu s kojom ostvarite pri svakoj kupnji 2% popusta...
Kod mene je zelena sa 3% popusta jer mi treba lounge. Žao mi je kao psu što prije godinu-dvije nisam malo više uložio i uzeo jaču...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
e moj avi, daj svu lovu na ctypto, još i kredit digni...
i kad te hakira kinez, ili nedajbože nestane struje, kreni laganim korakom do viduke ili mene...na krumpire....
ti rezervne opcije, bojim se da, nemaš... ;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,445
Nisam ja kriv što ti krvavo radiš za 5k kn..
Tako niti ja neću biti kriv kad ti shvatiš da živiš na planetu zemalja, kontinentu Europi država Hrvatska, a nikakva
Imaginarna bitcoin čarobnolija, i to obično shvatiš u slobodnom padu bez padobrana.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
866
Ja sam zatucana još više.
Ne koristim NITI jednu bankovnu karticu.
Plaćam isključivo gotovinom.
U životu nisam banci platila kamatu niti po kreditu niti po minusu na računu.
I što ćeš kada taj bezvrijedni papir ode papa?
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
531
I što ćeš kada taj bezvrijedni papir ode papa?
hebate...sad se sjetih isto jednog iz sela koji je sve u čarapi imao u ormaru i hvalio se kak u njegovu kuću nitko ne smije ući inaće puca...

I tako kroz par godina, policija u dvorištu, došli po nalogu da mu uzmu oruzje. Prijavo susjed pucanj unutar kuće. Pajkani došli i odnjeli oružje. NE nije se nitko ubio, nego je došao iz lova, čistio karabin i propucao si ormar, zapalila se roba i odoše novci.

Nije plakao zbog pušaka i oružja što je ostao , nego zbog papira koji je izgorio...
...

Smješno al odoše pare taj čas...ne treba nikakav kinez da te hakuje...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh