• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stočni grašak za zrno

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
776
Ja bih ga sijal zitnom sijacicom, svaki drugi red, u rano proljece, veljaca, ozujak.
Seljakzg, ak ti rodi kve godine javi mi pa bumo trgovali.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Prvi put sam sjemenskog posijao 125 kg/ral i nije bio nešto gust. Ove godine bacio 150 i mislim da sam trebao još malo gušće. Gdje sam duplao na kraju tamo je gušći i veći i bolji.
 

Selo 123

Novi član
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
19
Prvi put sam sjemenskog posijao 125 kg/ral i nije bio nešto gust. Ove godine bacio 150 i mislim da sam trebao još malo gušće. Gdje sam duplao na kraju tamo je gušći i veći i bolji.
Ja sam bacio 100 kg sjemenskog
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Ti njemu kad po požanješ grašak i potera trava opali sa totalom kukuruz . Jednom bude naučil.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Evo kod mene ovakvo stanje, u špricanju se baš nisam iskazal, al pošto je sijan u redove od 70 cm, jučer sam ga kultiviral, trebalo bi i špricati proziv žiška
IMG_20210529_103123.jpg
 
Na vrh