• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

štore 504 štelanje dizni

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
pozz svima,odbacio mi poslušnost štore 504 (rakovica) i probile mii dvije dizne....uspio se snaći da mi ujo to na firmi reparira sad me zanima dal netko zna na koliko se pritiska štelaju i bili bilo dobro uz njih reparirati i bosch pumpu....hvala svima unaprijed...

znam da nisam baš aktivan na forumu pošto nisam nešto ni mehanički iskusan ali nemam se gdje obratit za pomoć pa zato i pišem....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
aha....evo našao sam sad me samo zanima dali je na tom motoru rotaciona(za koju piše da je 125 bara) ili linijska (za koju piše da je 160 bara)pumpa.
Još šiše da za motor dm33 ide na 190 bara...a koliko sam shvatio dm33 je motor o kojemu pričamo,odnosno imt549????
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Koliko znam, na svim 50x je bila rotacijska pumpa.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jesi siguran da ne piše za rotacijsku više bara ?


ti podesi na 180 ...

a za pumpu je teško dati prognozu , ako bude dobro radil bolje ne diraj
 

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
radionicki-prirucnik-540-549



ovo je ono sta sam ja našao...
a sad mi bušista veli da on ima imt 549 pa da je on sebi stavio na 150.....pa da će tako i meni a ako nebude radilo da će ponovno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Nema potrebe pretjerivati (držati se knjige) ako pumpa nije više u cvjetu mladosti.
 

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
više je uvela ruza:)hhh...al ok,prwedložit ću busisti,ulošci mi dolaze u pon.pa ćemo vidjeti....čim složim javim se...
 

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
evo danas mi je majstor stavio dizne koje je bušista nastimo na 175 bar....traktorupali ali se ugasi...reko je da će sutra još pogledat kompresiju...
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Tako kako reče puknuti, verovatno ne dolazi dosta nafte do pumpe (gledaj filtere nafte, mrežicu na AC pumpi, začeplenje ušica i crijeva za naftu, mrežica izpred glave PVP).
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Možda nije isto ali svejedno . Zetoru sam čistio čašicu sa grubim filterom prije nekoliko dana nakon toga sam se zajebaval skoro 2 dana da ga upalim. Nikak nisam mogao dobiti naftu do PVP. Dok pumpam na ac pumpu radi kad porestanem krepa pa opet tak. Negdje je vukao zrak a da nafta nije procurila, slinila.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ak motor zapali, netreba mu više AC pumpa. Transfer pumpa sama povlači gorivo.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Meni je crkaval zbog AC pumpe imaš negdje u mojoj temi i slike kvara. Upali daš gas i crkne. Isto nisam mogel utvrditi di je problem. PVP sam odma isključil jer je bila reparirana i na kraju sam riješil promjenom AC. Isto tak ništa ga ne košta da ju skine pa vidi u kakvom je stanju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Zanimljivo da IMR neće delati bez AC pumpe.
Naš 402 je godinama delal s neispravnom AC pumpom, jedino ga je bilo nemoguće odzračiti.
 

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
ac pumpa promjenjena lani jerje padalanafta i nakon toga radio ko urica..
eh da...izmjerio majstor kompresiju ina prvome je22 drugi8,treći7 bara....:(generalka negine...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Zanimljivo da IMR neće delati bez AC pumpe.
Naš 402 je godinama delal s neispravnom AC pumpom, jedino ga je bilo nemoguće odzračiti.
Neće ni Universal delat sa neispravnom pumpom. Ne znam kako to da tvoj Štore dela?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh