• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
142
Ma ne treba, ak šeraf nije pre dug pa ih stisne. Sinoć složil i uz lagano stezanje, niše ne pušta, na povratnom vodu.
Sad mi malo masti jedna diza na holenderu dolaza od PVP. :LOL:
Borba s vjetrenjačama ...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,230
Bakar ima jedno svojstvo da kad se odžari postane mekan.
Kovanjem ponovo otvrdne, kao i vremenom!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,386
Vrag po bakru, to mi je jasno. To mene ne muči, neka pušta naftu,plava je pa nije velka šteta. Samo da se barem povremeno zbudi. :cry:

Nesmem više o tome, kriva je tema pak se budu moderatori srdili. Čini mi se da bi bilo dobro otprti novu temu sa predmetnom problematikom koja se odnosi na ljepotu života nas malih poljoprivrednika u poodmakloj dobi.
 

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
142
Jel netko montiral mjerač temperature (sa kazaljkom) na Štore? Koliko vidim originali davač temperature ima navoj 18x1.5. Da li ste ga stavljali umjesto njega ili na neko drugo mjesto na glavi, pumpi, ...
Kamo ste stavili sam instrument? Ja bi ga možda stavil na mjesto ključa, a ključ stavil s prednje strane ili tako nešto. Sve ideje su dobro došle.
Inače skinul sam onu brončanu pločicu s mosta pa nosim tokaru da mi napravi istu takvu samo jedno 0,7mm deblju.
 

MaliMravac

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2023
Poruka
142
Koliko ja vidim, ima onaj kakti imbus šeraf kod prvog cilindra, onda onaj obični kod trećeg ( blizu rezervara) i onaj gdje je več stavljen postojeći senzor. Evo i fotke: 2023-11-11 13.24.30.jpg 2023-11-11 13.24.39.jpg


To je postojeći, gdje se može staviti još jedan?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
Možeš ti i imbus izvaditi ako si posla hočeš zadati. Kanal je isti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
A da, obično zahrđa pa se okrene firkant ili imbus, kaj več je gore, pa treba bušiti...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
@MaliMravac, evo ti ideja kak sam ja riješil nosač kućišta osigurača, instrumenata i eventualno nekih lampica
20141227_151624.jpg

20141227_151551.jpg

20141227_163605.jpg

Ak ti treba, dam ti i *.dxf da možeš dati izrezati laserom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,255
Ak ti treba, dam ti i *.dxf da možeš dati izrezati laserom.
Za kaj bi ih rezal, bolje mu pokloni ovaj svoj nosač čukica jer je garant još uvijek ko sa slike 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh