• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

Smetalo

Novi član
Tu od
28 Svi 2024
Poruka
18
Evo friški snimak moga tandrkala.Vremešni je starček i ne očekujem od njega savršenstvo ali bi volio sve dovesti u nekakvo pristojno stanje, pa i sam rad motora i ostale mehanike. Koliko je vlasnika promjenio to neznam, nije mi ni važno. Kod mene se neće teško naraditi osim što će drkljati rotomalčer po voćnjaku i okućnici. Cijenim vaše mišljenje i savjete ljudi od struke, jer ja sam ipak samo smetalo opće namjene - svud se rivlem.
Stoga, cijenjeno članstvo ... raspalite

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Na oko, dobar Štorko.

Neznam zakaj sam si ja zabrijal da ima kabinu :unsure:

Pitanje, zakaj sušiš krpu na tablici?

A kaj se tiče bijelog dima, to kaj je pes napustil mjesto na kojem se odmaral dovoljno govori da proračuni u desetima i stotima nisu baš bili točni ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
A čemu smeta tebi auspuh gore?
Za to sad jedno malčiranje koje si napravil i ko zna kad ti bu opet smetal?

Barem si u štaglju ima na čemu ptičica odmoriti, a da maček nemre do nje
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,044
Store fino zgleda, ne znam kqk je zhledal kad si ga kupil, ali sad je beba.
Kod njih mi se svidja odaziv na gas ali nemrem provariti to zveckanje motora ko da ventili imaju lufta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Kod njih mi se svidja odaziv na gas ali nemrem provariti to zveckanje motora ko da ventili imaju lufta.
Taj motor kad počne raditi bez zveckanja onda su probemi, pogotovo se pumpa mora čuti kak škljocka.
Ovaj sa videa je dosta len na gasu, možda je kasnije u večim okretajima življi.
 

Smetalo

Novi član
Tu od
28 Svi 2024
Poruka
18
Pozdrav ekipa! Dobro ste se raspisali pa ćemo redom,
Pitanje, zakaj sušiš krpu na tablici?
icon_mrgreen

A kaj se tiče bijelog dima, to kaj je pes napustil mjesto na kojem se odmaral dovoljno govori da proračuni u desetima i stotima nisu baš bili točni ;)
Da je paljenje prerano uz detonacije bi se javio crni dim .... kaj ne??


Sviđa mi se kak je riješen auspuh.
Od kojeg vozila je to?
Ideja za auspuh je došla sasvim slučajno. Dok sam ga dopremio doma iz Crazy Hilla (Ludbrega) trebalo je urediti instalaciju ili bolje rečeno loše kontakte na svim vodovima a žice su originalne i u ok stanju. Dok sam ga vježbao akumulator je malo oslabio pa ga je trebalo pripunit. I tako ja njega pripalim a on tutnji ko T55, žaleći susjede ja na originalni donji spuh nataknem lonac od citrača C3 koji je ležao na furdi pod plotom i gle čuda , nastade tišina. Zbilja je jako tih, možeš s njim u krađu drva nemaš brige, jedino se čuje boš pumpa i getriba. Kompletnu granu sam sam složio od komada cijevi i dva cijevna luka. Leglo sve ko budali šamar
icon_cool



Je, auspuh mu je definitivno top, Debela Berta :ROFLMAO:

Nije Berta nego Debela Margaux jer je francuskog porijekla


Store fino zgleda, ne znam kqk je zhledal kad si ga kupil, ali sad je beba.

Kupljen je takav kakav je osim šta sam ga počastio novom spužvom sjedala i Debelom Margaux.
Ovak radi dok je hladan a kad uhvati temperaturu manje i tamnije dimi. Ne znam zašto ali i to ćemo saznati i pobaljšati. I kako bi rekao čiča Zlaja ... aj tako lepi moji
bike
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh