• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
@tino, piše ti broj oglasa.

Iskreno po meni ni jedan ne vrede te novce. Tržište je takvo i takva je ponuda.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
i zašto onda UTB vrijedi 60 iljada a onaj štore ne?
Taj UTB je mlađi, 4 cilindraš i 55ks.

Nekak imam osjećaj da je onaj Štore gorel...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Eto...a tek da si nalijal ulje SAE 140 ili 220... :)
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
ZJ dužan si MATURSKI ide i Božič :icon_scratch:

ZJ, I ja očekujem nastavak maturskog za tvog štorka... AJDE razpali, inače češ sve zaboraviti, a mi ostati bez informacija o makini
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
jel mi može netko reć gdi se točno nalazi crta na mjeracu ulja od mjenjača? ja je nemam..tj dok smo več uzeli traktor malo je ta šipka poglodana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Budem. Polako se prisjećam gledajući slike.
Čekam nekiateren od tjedan dana, da ulovim malo vremena :)

Glede razine ulja: poišči negdje sliku na kojoj sam označil razinu. Znači, do jednog šarafa koji drži pod. Iz toga si lako odmjeriš koliko je to na šipki.
Ili još bolje: skini poklopac i natoci toliko da je pitamida potpuno potopljena.

Dopuna:
Pa baš sam tebi odgovaral. Malo poišći gdje je to bilo
 
Posljednje uređivanje:

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Onaj osjećaj kad napokon sredim štorka i radi ko singer ne može trajat nedilju dana
Potanjuro kukuružnjak i malo u doli bilo blata i došo kući i zakvačio plug i ošo na posel a stari otišo orat i naravno udaro po blokadi i šta bude naravno pobatali je
izgleda da mi se desila ista stvar ko do prije 3-4 god upala bolcna od blokade ak se ne varam ima ih 8 i prilikom stiskanja blokade zubi se utrefe i usjednu e taj mi je jedan zub puko i uglavio i palila se blokada kad se ćefne e sad se javlja isti problem izgleda da ce ujutro bit šarafanja kad stara mazga pobatali i onda kupi bolji traktor:mur:
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
zj pitanje za tebe i ostale kad sam skidao poklopac od mjenača da vidim kaj mi je sa kardanom vidio sam problem i riješio sam ga kad sam ga natrag vratio sad mi teško prebacuje u drugu i treću i brzu i sporu a prvu i rikverc hoće koji mu je vrag kaj dečec oće
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Brtva poklopca mjenjača je ostala ista ili si ju izbacil?
 

Najnoviji postovi

Na vrh