• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno ZJ motor na Štoreu podere tri mjenjača a mjenjač na IMT-u podere tri motora (pod uvjetom da se štore ne optereti ):icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Jel ima tko manual kupio sam 504 pa malo da naucim o njima to mi je prvi traktor da pohvatam brzine da ne tokarim !
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Što mislite da li je ova maska ručni rad il ima tog negdje za kupit

store-404-slika-42502457.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
To je ovaj di sam ga šrafil...po izgledu izbliza to nije doma rađeno,kupljeno negdje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,513
Onaj kaj si ti šaraufal ima 4 lampe, a ovaj izgeda samo dvije.
Kak bilo, ali to stvarno nije problem doma složiti
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ima četri kad nema utovarivača,al kad ga metne skine lampe sastrane da ih ne zdrobi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Za koju seriju: 400 ili 500?

Za 400 možeš kupiti samo cijelu haubu, preko oglasa.
Za 500 se može posebno kupiti plastični nos,a posebno hauba, isto preko oglasa. Novih nema.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Trebam pomoć. Znači otišal mi je navoj na pumpi goriva. Jel je moguće napravit drugi navoj pa novi veći šrauf kroz koje ide gorivo il mi je suđeno kupit novu pumpu?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
AC ili PVP je u pitanju? Ak je AC onda novu uzmi, nema svrhe se zezat sa time.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Koko jer ima više-manje u svakom dućanu sa dijelovima za traktore il? Nadam se da imaju u Partneru u Krapini
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
To ne znam, ja sam kupil u Traktori Univerzal u Sesvetama, ali moglo bi biti toga, nije to neki Lanz Bulldog iz razdoblja između dva rata :-D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nova AC pompa je cca 200 kn. Pa nije to smak svijeta.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Evo riješeno danas. Kupio samo gornji dio. 90 kn dođe. Nova je 130 kn. Odlučio sam se samo za gornji dio jer nova koju su imali je imala drugačiji raspored za spajanje dovoda goriva, a to mi nebi nimalo pasalo jer jedna je cijevčica plastična a druga još uvijek metalna ona i tak savijena. E sad dal je bolje stavit one bakrene podloške il da stavim one kao papirnate tvrde?(neznam kak se ti točno zovu)
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Puknuti kak misliš popusti? Imam bakrene nove koje sam uzeo dns i imam te stare koje sam prije imal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh