• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Hvala na ponudi štore. Ma nebi uzimal drugi jer je moj još ok. Samo to malo na spoju je, a i uspel sam nač majstora koji se bavi s tim pa bude išal na ljepljenje..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Plug koji lijepo ore. Radi s malim brzinama i malim dubinama. Ak dodaš još jednu brazdu - idealan za sjetvena oranja.
Nađi nekog starijeg Eberhardta od 11".
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
curenje ulja na 504 zadnji desni kotač
imam problem na polju sam ušao s desnim zadnim kotačem u rupu full sam se nagnuo i pod ostim kutevima sam bio par puta nako par minuta sam vidio da mi iz gravčive ulje curi po felgi u unutarnje djelu felge se nalazi nenakva frtva kao žnjiranac koli je presvučen tankom žicom namotana oko ocovine kotača i lagano ispada pitanje zašto mi tamo ulje curi koliko je to opasno i kako to popraviti !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Capo, daj piši malo razumljivije.

Ima semering. Skineš kotač, skines unutarnji poklopas reduktora, otpustiš maticu i izbijes prirubnicu kotača. ..
 

Lindner

Novi član
Tu od
23 Velj 2015
Poruka
13
Pozdrav kolege! u vožnji mi se izvukao lijevi kotač sa poluosovinom ( sva sreća da nije otpao), naravno ostao sam bez pogona, ulje je iscurilo, itd... pa me zanima šta se je ustvari dogodilo i što treba za popravak?? hvala
Traktor je Štore 502
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Ako sam te dobro shvatio, onda su ti najvjerojatnije šarafi koji drže tzv. trube za kućište diferencijala popustili i onda je kotač krenuo van zajedno s poluosovinom. Ako je tako onda treba nekako učvrstiti šarafe u navoju ponovo ili stegnuti obje trube zajedno s jednom šipkom.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Tipična kvalitetaslo-kopije fiata,,,,budi sretan kaj nije otpal,,,mada to je štore i dobro je osobito te šarafe s vremenom malo umjereno dotegnuti ,loši su bili korišteni materijali,,u večini slučajeva baš tu su pucale trube pod jednoosovinkama,,,štete a obrada im je bila izvana kao kod Talijana ,složi to i riješi se toga jer to ti je početak ,navoji u kučištu su stradali garant ,a novi nisu bog zna kaj,slično je i z Univerzalom koji je imal navoje da ni majka Isusova nije mogla odrediti kam bi spadali,imal je bolje materijale ,getribu ,al završna obrada ....do ČAUŠESKOG donekle ,a kasnije katastrofa...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Zanimljivo...
Ne kužim kaj nisi nikad pogledal kak neke stvari izgledaju na traktoru.
Nemru se šarafi otpustiti, jer imaju fine navoje i još su zafarbani. Pogotovo ne naglo tak da ispadne kotač.

Po tvojem opisu bi rekel da se otšarafila matica koja drži kratku poluosovinu i da je zato ista izašla van.

Trube rijetko pucaju. Prije pukne kućište diferencijala.
Glede kvalitete odljevaka i vijaka: teško da ima puno boljih. Istina je da je ovaj traktor nježne izvedbe za svoju snagu, ali nije loš da bi ga se trebal pošto poto riješiti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno ZJ trube ne pucaju ali kučište diferencijala da i to obično desna strana zadnja dva kaj sem videl zbog varenog kučišta nemaju šperu. Kaj se tiče čudnih šarafa na 643 se rasklimala desna truba jer šarafi kaj su ju držali za kučište diferencijala nisu bili ni metrički ni colni a rupe metričke riješil tokar sa štift šarafima i popravljenim rupama ali također divljaci no bitno da se ne klima .
 

mimi504

Član
Tu od
16 Ožu 2015
Poruka
56
Store 504,dosao u polje i nece hidraulika vise dizat...sta bi moglo biti???Molim pomoc!!!!Od cega da pocnem popravljat?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kad ste zadnji put pogledali ima li ulja u getribi?
Kad ste zadnji put čistili filter hidraulike?

Pogledaj te dvije stvari, isperi filter i trebali bi proraditi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Šipka mjerača ti je pored ručice mjenjača. Ulja treba biti bar za 1 cm iznad gornje crte.
Kak ide svega 10-tak litri ulja, najbolje ti ga je zamijeniti (pitanje jel ikad bilo mijenjano?).
U riginalu je bilo motorno, kasnije su nalijevali TH85. Najvažnije je da ne miješaš ulja.

MTD...to je Fiat, a ne Štore. Jel to u Sukošanu? Tam sam videl i jednog Štorea, ali bez okvira ili kabine.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Pisalo je i Fiat i Štore 500.šteta kaj ga nisam uslikao izbliza.
Je,u Sukošanu,nasuprot Jose.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Bum ga išel sam pogledati, kad mi ga nisi štel ti pokazati :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh