• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Niho, ne znam za kaj ti treba slika table no ovak ti na Štorkanu u originalu izgleda..

DSC012136f38b.jpg
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Vidio sam u prijasnjim listovima da je na kontrolnoj tabli postavljen sat za temperaturu umjesto signalne sijalice. Ja sam u planu tu izvesti manometar za pritisak ulja. Ako imaš još slika postavi jer kod mene je sve rastureno.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Nažalost slike baš table nemam, manometar za zračnu instalaciju ti se vidi i na ovoj. on je dolje desno kod noge vidi se malo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Nemoj tam delati rupu, jer ionak volan pokrije instrumente.
Postavi ih dolje kod glave volana.
Pogledaj moj nosač:
Fuseboxandinstrumentsholder_zps975e12bf.jpg


Ak je manometar s kapilarom (cijevi), bolje je da je dolje, a trebaš kraću cijev.
 
Posljednje uređivanje:

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
Poslikat ću ti sutra, a nalazi se iznad vodene pumpe. Pošto sam mijenjao pakung i lezajeve na vodenoj pumpi danas sam provjeravao nivo vode i 2 puta je na čepu hladnjaka kada ga odvrnemo izbije voda poput gejzira. Sve sam dobro stegao. Njiva je komšina orana, razbacani stajsko đubre i fergo nije mogao pomaknuti.Njiva je do sada plitko orana pa je i tu uzrok težeg oranja. Jedan mali dio gdje je ledina išao je tako lijepo.

Mozda ti je problem u diktungu glave motora pa pritisak iz motora nabija u sustav za hladjenje
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Baš tak, ja ni ne znam kud je spojena ta vurica, pošto sam videl da je tu nova sajla, reko možda je to to :(blush)::(giggle):
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
slike su super. ja ču na svom napraviti jednu tablu na kojoj ču postaviti manometre za ulje, za zračnu instalaciju i temperaturu vode (već postoje).
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino ipak je ono sajla za brojač okretaja hvala kolegi Muhaču na pojašnjenju .:(clap):
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
A gdje se na motor postavlja sajla za broj obrtaja motora na 504? Kod mene ima sat a nema sajle, i Koja je dužina ili neka oznaka?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
504 je IMT/Rakovica motor sajla b trebala iči na pinjon u bregastoj bar tak mislim .
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Jeste imr motor. Moram vidjeti da i to ugradim.gledao sam i na univerzalima je slicna kontrolna tabla.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Na IMR bi trebala bit sa zadnje strane bloka, ona koja gleda prema tebi
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Meni su na svakoj masini i bitni pritisak ulja u motoru i temperatura a ostalo ako ako......
 

Najnoviji postovi

Na vrh