• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,513
Tebi očito ničemu trenutno, da si mi bliže skinul bi ti ja to da ti ne zapinje i ugradi poklopac.
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
to ti je pogon bočne kose. Ako je nemaš onda ništa. Jedino ti je to znak, da možeš bez razklapanja menjača umjeto toga djela namestiti odgon za prvo vuču i umjesto prednjeg kraja postaviti most od dupljaka (404 ili 504) i dobiješ 4x4.
 

fiatstore

Novi član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
22
znaci to je ostavljeno za prednju vucu hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
to ti je pogon bočne kose. Ako je nemaš onda ništa. Jedino ti je to znak, da možeš bez razklapanja menjača umjeto toga djela namestiti odgon za prvo vuču i umjesto prednjeg kraja postaviti most od dupljaka (404 ili 504) i dobiješ 4x4.
Netočno. Iz ovog izvoda možeš napraviti jedino prednji kardan.
Izvod pogona za prednji most dolazi na isto mjesto, ali izgleda drugačije i ima drugačije zupčanike. Da bi ga ugradil, mora diferencijal van i mjenjač u najsitnije dijelove.


znaci to je ostavljeno za prednju vucu hvala
Nije. To ti je samo za pogon kose.

Imam jednoga takvoga za prodati :D:
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Gospodin Puknuti je najbolji kaj se tiče tih cijevi. Meni je napravio i pase.. znam nisam slikao..jednostavno nema se vremena za niš.
 

fiatstore

Novi član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
22
Netočno. Iz ovog izvoda možeš napraviti jedino prednji kardan.
Izvod pogona za prednji most dolazi na isto mjesto, ali izgleda drugačije i ima drugačije zupčanike. Da bi ga ugradil, mora diferencijal van i mjenjač u najsitnije dijelove.



Nije. To ti je samo za pogon kose.

Imam jednoga takvoga za prodati :D:

sta je sad tocno ovaj tocno ovaj netocno
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Za te novce nađeš dobrog U-445 koji je po meni kvalitetniji i bolji od štorka.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ja i otac mislimo kemijati malo i napraviti dupljaka,na univerzalu neznam dal je to izvedivo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,513
Ta kemija te bu koštala bunt penez.
Vodi računa da su tanka skladišta djelova i za Unija i za Štorka, a ti imaš tešku nogu ....
Onaj poluproizvod nije problem, za njega ima djelova, a i napravljen je po Ruskom sistemu, ovi dva ti imaju zupčanike u mjenjaču kao na vuri .......

Motori su im zver a ostalo nježno
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Prilično skupa kemija. Još nemaš ni traktor a kamoli prednji pogon.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Da su nježni,univerzal baš i ne al štore da,nije moj oča šrafil jednog... :icon_fU:
To ak ja _________ volim stisnuti ne znaci da sve stiskam kaj mi pod nogu padne :p
Za prednji pogon nije opce problem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti je i gospon i Gentlemen kad je došel k meni i poklon je donesel !!!!! A Štorka ima u malom prstu šteta kaj je prst daleko od mozga :icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh