• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Straznja kosa imt

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Prodajem straznju striznu kosu u ispravnom stanju spremnu za rad!!
Moze zamijena za neki drugi poljoprivredni prikljucak ili razno!!
Moze prodaja i na kredit ili rate!!
Kontakt na 091-1687986
099-7044018 ili na PP

Cijena 2300kn nije fiksno i u zamijeni za nesto drugo moguca moja doplata!!



 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
bili je slao do metkovića? traži jedan prijatelj strižnu kosu, ali je problem što je malo daleko. ja sam slao plug dolje prije par mjeseci i nije bilo problema, samo što je plug manji...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma nije problem samo nisam slao nista tak veliko i tesko obicno sam slao pakete do 15kg neznam kak ovo ide??
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
paleta, na paleti dobro učvrstit i omotat folijom. slanje alkara 12" iz đakova u metković je bilo 380 kn, a mislim da bi iz karlovca do metkovića trebalo biti jefitinije. ja ću mu prenjeti info, pa nek vidi jel mu paše. meni izgleda dosta dobro :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Moze daj mu broj pa nek mi se javi pa cemo se dogovorit!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh