• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stroj za mljevenje mesa

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Slagao je moj kolega..izlazna osovina nema ležaj na obje strane kad makneš bubanj..na kraju je kupio onaj "orginalan reduktor.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Imam ja i kum složeno već 6-7 godina i nema greške osim što ti motori nisu predviđeni za trajni rad pa imaju neke probleme kojima se da doskočiti. Moja je samljela par tona a nije bila nova dizalica i za sad bez greške radi. Onaj original reduktor ako mislimo na protok ne valja ništa , tast je već dva zamjenio u par godina a mašina je slabo radila i većinom smo s mojom radili.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Kakvi presporo, 15 kg za 6 minuta na šajbu fi 6, nemam slike ali ništa specijalno, mašina br 32 , kardan od gedora za među spoj i gas. Pa koliko mesa bi mljeli s tim?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Einhell, čini mi se da je od najmanjeg modela 125/250, ide to čisto pristojno.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Jedino treba vidjeti koliko se grije motor kad stalno radi, to bude radilo problem ali nije nerješiv.
 

Najnoviji postovi

Na vrh