• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Osim uzeg traga, problem kod zglobnih traktora predstavlja i kretanje po kosini... npr. Vozis se po kosini i skreni u brijeg - game over
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Lijepo, štimaš da hvata maksimum taman pri kraju hoda ili toliko da ne namata sajlu kad je rasterećen. Inače kad je traktor na velikoj uzbrdici počne namatati lagano sajlu jer je težak doboš i opruga ga ne stigne držati odvojenim od diska.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Ja kupio tajfuna 40 malog i rasturim da vidim lamele uzas zivi aj da nanitujem druge sve to zavrsim sad je deblje ispalo,medjutim bile su 4 lamele koje smo skinuli,a kolko sam procito svda idu 3 ili 5,na kojoj sad ploci ostaviti dve vecoj il manjoj nema logike da lamela naleze na lamelu?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Mikser, stavi kakvu sliku sistema. Lamele bi trebale biti svaka druga pogonska pa gonjena ako ih je više.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

neven123

Član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
66
Eto i moje nove igračke.
 

Prilozi

  • DSC_0002.jpg
    DSC_0002.jpg
    59.7 KB · Pregleda: 124
  • DSC_0006.jpg
    DSC_0006.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 132
  • DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 120

neven123

Član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
66
Ako nebude kise idem pod obavezno na test.
Nebi to podnijo da je suncano, i vitlo doma stoji neisprobano.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Odličan izbor stroj od vitla.,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ako su na gornjoj dvije lamele a na donjoj jedna onda je OK , pod uvjetom da nema lamele na lančaniku ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh