• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Ma znam da ne odlazi to samo tako.
Ovo sam napisao iskustvo čovjeka koji ga koristi i eto koji mi je pošteno rekao u kakvom je stanju samo vitlo i šta je na njemu rađeno.
Dobro je znati tak neke sitnice kad se ide kupovat polovne stvari.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ja samo neznam zašto podižete toliku prašinu oko zamjene ležaja , pa nije na radilici majku mu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ti mali imaš iskustva sa vitlima isto ko i sam tak da ne seruckaj svuda. Pitam ljude koji imaju iskustva a ne sveznalice. Probal si jedno vitlo i to je za tebe vrhunac i misliš da sve znaš. Nije da nemam nego mi netreba skupo vitlo koje će raditi 4-5 dana godišnje. Šume su mi većinom na ravnom ali neda mi se gaziti preko panjeva sa traktorom.

Moje vitlo je izvuklo 1000 metara drva a to što se ja nekurčim tuda ko ti.
Bolje da šutiš nemaš pojma.
Moj krpan ti prebije traktor na pola i neće biti jedini koji je napukao na pola 🤣🤣🤣
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nebavim se drvima više i nemože se dobit više državna šuma radi eu.
I od tada sam dao vitlo na korištenje drugom da ne stoji.
Tako je to u eu
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bi da kad budeš imao 8 ha šume što bukve što jele javi se 🤣🤣🤣🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja imam malog krpana 4 na vladimircu i već 20 godina nikakvog kvara na njemu...kad mu je teško, vlado krepa...tak da na tom vitlu niš nemre potrgat... ;)

ustvari, otkinul sam španere na traktoru i pukle su mi donje ruke i potrgal sam poteznicu, al vitlu nisam napravil niš...skoro ni farbu ohrdal....

i vladimir je dobar, jer se digne na vitlu, tak da nema šanse da ga prehiti...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Ovo opet počinje čiji traktor ili tata jači. Mali, me zanimaju me tvoje gluposti. Htio da nešta saznati ali nemreš od idiota. Samo nastavite prepucavanja ja se povlačim. 👍
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Odluka je pala, iza blagdana se ide po onog Uniforesta.
Dobio sam neke konkretne informacije za to vitlo i nemam razloga da ga ne uzmem.
Ko će koga polomit budemo vidjeli😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,692
Dečki, danas je badnjak, pa vas molim za mir.
Ostavite prepucavanja za facabuk.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
ZJ, da, da. Neznam zašto si obrisal kad uopće nije bilo prepucavanja. Obriši i ovo, boli me.
Borislave, to uopće ne izgleda tako loše. Morat ču jednom otići rano da vidim to u živo. Eto nije Krpan ali moglo bi poslužiti. Sad krpana nebi kupio pa da je zadnje na svijetu.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Gledam sad ova Gvozden vitla sa zadnje strane i nekako mi na krajevima deluju dosta slabo. Samo neki L profilcici. Na vitlu od 10 ili 15 tona nije mi jasno kako se to ne pokrivi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh