• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Pravio sam u proteklom periodu slicno vitlo na tom principu slaganja sajle, zato sam napisao na sta dobro da pogledas

1611092645603.png
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Nekad sam pravio ova vitla, sa raznim izvedbama
 

Prilozi

  • IMG_20181102_205818.jpg
    IMG_20181102_205818.jpg
    22 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20181102_205725.jpg
    IMG_20181102_205725.jpg
    31.2 KB · Pregleda: 37
  • IMG-cf494cb266167427b4fe8271e18a09ce-V.jpg
    IMG-cf494cb266167427b4fe8271e18a09ce-V.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 37

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Nazalost slika mi je izbrisana pogledaj moje postavke od 2017 god tamo ima, a ova slika je negdje mart 2018
.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas direktno kontaktirao tvornicu Uniforest, sutra me zovu inžinjeri. Jer po mojem nekom mišljenju najbolje uloženo dobiveno. Ljudi su ljubazni i sve objasne, samo kaj sam kasno zval al obećali da me sutra zovu, naravno cijena je tam sasvim drugačija nego kod nas.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,239
Za ta vitla sam zval prošli tjedan, iz zagorja je čovek, iz Bundišćine, kad sam ga pital po čemu je bolje od Krpana nabrojil mi nebuloze, kao više lagera ima, kvalitetniji, bolja lamela i deblja pločevina. Onda sam ga pital jer ima neki atest, ili neki certifikat od vitla pa mi rekel da kaj ja njega to ispitujem, kaj to meni treba. Pa reko za svoje novce imam znat kaj kupujem, reko ok, a recite mi kak su tak šlampasti varovi, jer se baš vidlo na par slika, e tu je poludel, kao to ga nikad nije niko pital a vani ih ima na stotine kaje prodal. Uglavno ja odustal.

Ja sam najbliže ovome 50 ECO | Serija E | Proizvodi | Uniforest

Ali još gledam i neka druga, stim da ja delam 10 metri drv godišnje, možda 15.
Ali vitno bi mi puno pomoglo. Al ovo je najjeftinije u tom rangu, koji traktor imaš?
Evo rezime pokusaja kupnje vitla od ovog iz bundiscine. Znaci frajer je parazit ili mu se nesto desava s glavom..

Pokusam kupiti vitlo sa presanom sajlom ili bez sajle jer ne zelim sa obicno, oko toga znastvene nauke frajer izmislja, da bi se na kraju dogovorili bez sajle. Dog se za danas, ali mi je nesto iskrsnulo pa da se dogovorimo za dr.tj. on pocne fantazirati da nebude me on cekao, da sad on ima problema sa sajlom, ja velim ok, posalji racun pa ti platim, dr. Tj ga pokupim. On veli da uopce nisu novci problem, da njega zivcira kaj mora s viljuskarom ga pomicat. Nema mjesta za vitlo, da ne zna jel bu me cekao vitlo. Eto budale.

Sad moram naci drugo bez sajle jer sam jucer kupio sajlu:rolleyes:

Kakva su karas vitla? Ima netko iskustva?

@Kupljenec jesu te zvali iz uniforesta, koja je cijena, reci da imas frenda koji bi isto kupio, po mozda daju popust na kolicinu?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo rezime pokusaja kupnje vitla od ovog iz bundiscine. Znaci frajer je parazit ili mu se nesto desava s glavom..

Pokusam kupiti vitlo sa presanom sajlom ili bez sajle jer ne zelim sa obicno, oko toga znastvene nauke frajer izmislja, da bi se na kraju dogovorili bez sajle. Dog se za danas, ali mi je nesto iskrsnulo pa da se dogovorimo za dr.tj. on pocne fantazirati da nebude me on cekao, da sad on ima problema sa sajlom, ja velim ok, posalji racun pa ti platim, dr. Tj ga pokupim. On veli da uopce nisu novci problem, da njega zivcira kaj mora s viljuskarom ga pomicat. Nema mjesta za vitlo, da ne zna jel bu me cekao vitlo. Eto budale.

Sad moram naci drugo bez sajle jer sam jucer kupio sajlu:rolleyes:

Kakva su karas vitla? Ima netko iskustva?

@Kupljenec jesu te zvali iz uniforesta, koja je cijena, reci da imas frenda koji bi isto kupio, po mozda daju popust na kolicinu?
Još nisu nažalost, ali vjerujem da budu, a kakvo bi ti? Ja bi neko malo 4t.
A za ovoga gore mi se neda pisat, sve sam rekel kaj sam mislil. Takvi nisu ozbiljni i kraj priče.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo mene zvali iz Uniforeta sad,i pričal sa nekim inžinjerom valjda dobru vuru vremena,uglavno vitlo ovo:
ako se uzima na firmu košta 8803 kune sa donjim koloturom,a bez 8150kuna.Uglavno to je top vitlo za manje traktore,e i rok isporuke je do tri tjedna,najbolje veli kod njih doći u tvornicu,još bi se malo korigiralo onda,a kad bi uzimali 2 komada dobili bi na poklon kardane,garancija sve pokriva kaje najbitnije.I malo pričali o ostalim vitlima i dobil odgovor da su sva tri Slovenska vitla top,znači ko kaj voli,audi,bmw ili mercedes.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,993
To ti je super cijena i super vitlo,ako si zaintersiran ,nemoj puno razmišljati,
Ja imam tajfun 4 t,i imam samo riječi hvale,a jako su slični po karakteristikama,jedino je moj starija verzija pa ima koloturu niže postavljenu
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
O vitlu s reduktorom, koje je za trećinu sporije, niste razgovarali ili je neki drugi razlog za preporuku 40 ECO kao povoljnije kupnje. Nekak mi se vidi da je sporije dosta sigurnije, pogotovo za početnike bez iskustva. U brzini se svašta dogodi kaj ne treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh