• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠUMSKE PRIKOLICE

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Svaka čast adlično odrađeno sve pohvale.Jel moze neka slika kako je reseno okretanje na samom vrhu jel pomocu cilindra i jel moze pun krug?
 

marx

Novi član
Tu od
30 Stu 2014
Poruka
21
Kolika je bruto tježina neznam.Pritisak na kuki nije preveliki ali može se i podesiti osovine(naprijed-nazad)Prikolica mi nije za biznis,možda za koju uslugu prijateljima.
 
Posljednje uređivanje:

marx

Novi član
Tu od
30 Stu 2014
Poruka
21
Ja bih rekao da bi ti jedna prigušnica na srednji klip koji lomi granu legla jako dobro , prebrza ti je reakcija pri spuštanju pod teretom.
Moguče ali treba i meni malo više viježbe.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Bez obzira na to što nisi uigran to je jako korisna stvar , inače rad 5.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado0803

Član
Tu od
14 Pro 2013
Poruka
33
Bok ljudi, sretna Nova godina svima. Ovako, zanima me dali netko pozna osobu pod imenom Ivan Klemar, mislim da se tak zove. Sreo sam ga u Gudovcu na jesenskom sajmu, on radi šumske prikolice s dizalicom. Ak se dobro sjećam, negdje je gore prema Varaždinu ili tako tamo negdje, stvarno se ne sjećam točno baš. Pa ak ga netko zna i da ima njegov broj moba ili neki kontakt, pomoglo bi mi puno. Hvala unaprijed. :)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
U T-Comovom imeniku postoji jedan Ivan Klemar u Tugonica 82
49246 Tugonica. To je u blizini Marije Bistrice.
Možeš provjeriti na 098 818309
 

marx

Novi član
Tu od
30 Stu 2014
Poruka
21
Bok,evo ti moja dva filma na You tubu.

[YT]www.youtube.com/watch?v=5hsIx9GhSKQ[/YT]

[YT]www.youtube.com/watch?v=HJqzBCndYWk[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
1_50266220_Photo1428.jpg


1_50266220_Photo1429.jpg


1_50266220_Photo1430.jpg


Evo danas naletim na jednu zanimljivu sumsku prikolicu. Ovakve do sad nisam vidjao ovde kod mene pa sam morao da je uslikam. Vec se smracilo pa se slike slabo vide. Za cenu nisam pitao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
prikolica-drva-zracnim-kocnicama-slika-55993820.jpg

prikolica-drva-zracnim-kocnicama-slika-55993808.jpg

prikolica-drva-zracnim-kocnicama-slika-55993811.jpg


slike su s njuškala.

Treba mi prikolica za šumu, kočnice su obavezne jer sve šume su na brdima, putevi tvdi i odlični.
Najveći problem je što su mi šume po 2h vožnje traktorom tak da trebam nešto konkretno..

Što mislite o ovoj prikolici?

Preteška za štorca 404 ?
 
Na vrh