• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SUNCOKRET sjetva-žetva

tihomirbj

Novi član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
6
Ima netko da je voljan iz okolice od cca 50 km od bjelovara da se doveze 10-12 kosnica na polje suncokreta:)?
 

mtrupkovic

Član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
89
Pozdrav svima,
bavimo se pčelarstvom i tražimo mjesto u Baranji za eventualnu selidbu na suncokret. Zanima me ima li ovdje koga zainteresiranog, na čijem suncokretu bi mogli smjestiti kontejner. Hvala
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Zato što smo kupili motike baš za suncokret,da ga malo ogrne. Kad ove staviš,zadnje skidaš...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Netko čovjeku u Srbiji na salašu pretanjurao preko noći suncokret.
Vidio na fejsu pa reko da podjelim, nije mi jasno da još ima takvih ljudi!
 

strsljen

Član
Tu od
27 Ruj 2014
Poruka
100
Pisalo se na Poljoinfo o tome. Ovaj sto je pretanjurao je posijao cini mi se 50 ha. sjemenskog, a ne smije biti blizu merkantilnog u krugu par kilometara. Pokusao se dogovoriti sa ovim da posije nesto drugo, nudio je valjda i sjeme, ali ovaj nije pristao. On pretanjurao, prijavio sta je uradio, valjda je izracunao da je i to bolje nego da ovo njegovo propadne.

Послато са HTC Wildfire S A510e користећи Тапаток 2
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kada bi dobio 1 god zatvora, jet bi mu to bilo prihvatljivije.
Koji luđak svatko sadi što hoće na svojem a ne šta susjed želi.
Bolesnik.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
I zatvor je za ljude. Pedagog u mojoj srednjoj školi je govorio da svaki čovjek barem jedan dan u životu treba provesti u zatvoru. Inače taj je čovjek petnaestak godina radio u Zenici prije nego što je došao da nas dovodi u red. :)

A što se tiče ovoga slučaja, jebiga velike pare su u pitanju. Zbog jedne parcele ode mast u propast, bolje odvojiti djelić za to što je sredio nego da sve izgubi.

Usput vidi se da se stvarno potrudio kad je tanjiranje u pitanju, k'o sebi da je radio. :)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
evo i mog suncokreta, jučer slikano, malo se po listovima vidi da je dobio leda, vrlo malo, i to jedan manji dio njive







 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Imam posijan suncokret prvi put ove godine. Jel normalno da su se neke glave savile prema zemlji i čini mi se da su svaki dan sve bliže zemlji, a i ove koje stoje u zrak više se ne okreću za suncem. Jel to normalna reakcija ili možda nešto nedostaje od gnojiva u zemlji?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Moj suncokret,isto ga imam prve godine..
M.M:kolko sam pročitao za taj suncokret čudna je on biljka..Može bit da je do sjemena(sorte),možda mu fali vlage,a moguče da se im pokvarili "motorčiči" za okretanje glava(ovo je šala naravno)..
Moguče da je i ocvao,tj;završio vegetaciju pa glave padaju dolje..

33044.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh