• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

supstrati

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
i kaj ti ostane...ili Brill ili Klasmann ili Stender...sve ostalo je problematično...
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Sad gledam kakvu sam glupost napisao i nije mi jasno otkud sam to izračunao 😂.

Brill Bio Start 10.20 eura 70 litara. Prije smo uzimali Klasmann KKS ali smo imali loša iskustva, vjerojatno zbog lošeg skladištenja. Dosta trgovaca ih drži na otvorenom.
Imas mozda sliku kakav je taj brill? Gdje ga kupujes?
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Nemam sada slika, mogu slikat za tjedan dana kada mi stigne. Ovdje imaš opis: Supstrat BIO START - Pšeno d.o.o. .

Uzimam ga u Agronomu zbog dostave, imaju raširenu mrežu maloprodaje pa se može preuzeti u njihovim poslovnicama. Paletna dostava je preskupa.

Link na katalog proizvođača: download
 

Dillinger

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2015
Poruka
433
Ajmo ispočetka.
Kako mi se čini klasmann počeo kakiti na veliko pa više nema ni P u proizvodnji.
Znači tražim supstrat koji je fin po strukturi i da nema u sebi nikakvih drveća i drvenih vlakana. Odnosno piljevine.
Ili ako NETKO zna gdje bi bilo na zaliha uzeti još nekih 30 vreća mi fali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh