• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

supstrati

intronic2

Član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
59
Klasmann KKS eko supstrat plijesan. Dobio sam paletu Klasmann kks eko supstrata. Priložio sam i sliku kako izgleda posijani kontenjer nakon 6 dana. Iz Euro broda sam dobio odgovor da je pojava bijele plijesni na supstratu normalna pojava no ja se s tim dosada nisam susreo pa molim za savjet

Prilozi

mariov79

Novi član
Tu od
4 Tra 2019
Poruka
1
Pozdrav svima,

proizvodim multiflore/loncanice i do sad sam koristio supstrat Hawitu (nabavljao u Polje doo/Jantola).
Dobio sam info ove godine da nemaju Hawite vise jer postoji generalni zastupnik za HR (ne mogu naci tko je).
Da li znate gdje se moze nabaviti Hawita i cijena ili ako netko ima preporuku (ako je radio) za Klasmann supstrat (da li je dobar TS3 (bez gline).
Inace sam tegle punio u omjeru Hawita/zemlja, 2:1 i pokazalo mi se odlicno.
Lp

Najnoviji postovi

Na vrh