• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

supstrati

blackeye

Član
Tu od
22 Velj 2016
Poruka
80
Jura, gde ima pindstrup za 20 evra? Ja sam placao 2800-2900 din

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Klassman portgrand H- 70l -52kn
Domoflor-250l-110kn...
Uzela sam klasman, nadam se da ce se isplatiti razlike u cijeni :p
 

JuRa2

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
72
@ blackeye
To je cena kada se uzme min. sleper.
Vecinom se za sve pregovara o ceni jer se kupuju velike kolicine.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
pa ne morate baš taj domoflor špotat da ne valja, ipak neki vrag naraste u njemu...pogotovo kad ga pomješam pol-pol sa brilom...:eek::
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
da, ali pretežito u pikiranju, ne za direktnu sjetvu...i miješam ga sa brillom ili klasmanom...i nema zafrkancije sa prihranom, to treba raditi odmah nakon što se pikirane biljke oporave...ne uštedim neznam koliko, ali nemam nikakvih problema s time.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
pa ne morate baš taj domoflor špotat da ne valja, ipak neki vrag naraste u njemu...pogotovo kad ga pomješam pol-pol sa brilom...:eek::


Radim isti princip i ne treba prihrana. Koristim neku durpetu profi 2. Čak je bolje nego čisti brill jer je prozračnije.

Za cvijeće ide samo durpeta.

Za sjetvu isto pomješam ali prosijem na rešetki.
 

JuRa2

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
72
Ja uzeo domoflor.Cena je 14 evra za vrecu250l, sto je po meni ekstra cena.
Vidim da ste nezadovoljni sa njim.U cemu je konkretno problem, na sta bih trebao da obratim paznju?
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Slabije drži vodu i fali hraniva. Ali kako kažem to se lako rješi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baltika hawita, jedinica, 0 -10, 80/20% treset, 1,1 kg/m3 hranjiva, 20 kg/m3 gline
110 kn/250 l, ali me zeznuo, računao sa pdv 25%.
Dok sam skužila, nije mi se vraćalo natrag.
Zapravo nisam sigurna jer nisam dobila još račun. Kada dobijem budem rekla.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
Slabije drži vodu i fali hraniva. Ali kako kažem to se lako rješi.

il ga miješaj sa nečim "masnijim" il si nemoj dozvolit da ga ne zalijevaš dvaput na dan (kad je vruće i triput) obavezno sa otopljenim gnojivima...
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Baltika hawita, jedinica, 0 -10, 80/20% treset, 1,1 kg/m3 hranjiva, 20 kg/m3 gline
110 kn/250 l, ali me zeznuo, računao sa pdv 25%.
Dok sam skužila, nije mi se vraćalo natrag.
Zapravo nisam sigurna jer nisam dobila još račun. Kada dobijem budem rekla.



Pa gdje si kupila, ja kupio u 12 mjesecu po 95Kn u Bukovcu!

Kaj misliš da budu cijene niže ako je manji PDV? eh he he eh!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Svi navalili kod Jantola?
Ove godine je najpovoljniji sa Hawitom,čak i popust daje...
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Probao više vrsta,najbolji mi za sjetvu tks 1 Floragrad 225 l 130 kuna,za presade biokompovit od Poljoposavca 70 l 29 kuna.Dobar i za sjetvu ali predugo drži vlagu pa je u startu hladniji za klijanje.LP
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svi navalili kod Jantola?
Ove godine je najpovoljniji sa Hawitom,čak i popust daje...

Dobila sam ja 5% popusta na to ,ali ne znam jel me prešao sa startnom cijenom.
Ajd rekni koliko je tebi rekao, da ne moram ići na stari prokušani trik - reknem mužu da mobom pita za cijenu.:biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Govorim općenito,mi uzimamo oko 15 paleta,plus Potgrond za miješanje pa nikad ni čut za neki popust,do ove godine... 95 kuna je za balu Hawite Trey,za druge nisam pitao...
 

JuRa2

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
72
Citajuci ove postove sticem utisak da je kod vas supstrat jevtiniji.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Evo neću da favoriziram nijedan substrat, kupujem onaj koji mi je cjenovno nabolji ali mogu reći da se meni najgore pokazao Durpeta. Nekad mi je najbolji bio Klasman ali imao sam osjećaj da više nije ono što je nekad bio te sam prije par godina napravio test između klasmana i Hawite koju koristim zadnjih 4-5 godina i neka svatko zaključi sam. Klasman je bio potgrond H a hawita traysubstart

He he, za ovu reklamu budem sigurno dobio popust kod slijedeće kupnje substrata!!
 

Prilozi

  • PC310026.jpg
    PC310026.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 125
  • P1140002.jpg
    P1140002.jpg
    27.9 KB · Pregleda: 107

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Durpeta je i kod mene bila najgora,gruba,grančice a gnojiva valjda samo u tragovima.Presadnice su se mučile dok god nisam presadio u drugi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh